Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan gonosznak érzem magam....

Olyan gonosznak érzem magam. Szerintetek is az vagyok? Van egyjófej lány a munkahelyen. Nagyon szeretne barátkozni velem, mindig odajön beszélgetni. (lányok vagyunk mind ketten)

Figyelt kérdés
De annyira taszít, hogy ápolatlanok a fogai, már feketedik is neki. Tudom, hogy nem a külsőség számit. De ez már igénytelenség számomra.

2021. jún. 11. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van eldönteni kivel akarsz barátkozni, de akkor érdemes lenne jelezni felé hogy te nem nagyon szeretnél beszélgetni vele.
2021. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez velem is mindig így van mostanában, hogy ilyen érdekes emberkék találnak meg öribari megközelítéssel.

De már nem tudom hogy elküldeni őket, hogy hagyjanak már békén.

2021. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak azért megy oda, mert udvarias akar lenni veled, vagy a munka miatt szeretne egy jó munkatársi kapcsolatot kialakítani?

Amúgy egyéb betegség jele is lehet a fogak feketedése, nem azért, mert nem mossa.

2021. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jófej, akkor adj neki egy esélyt. Addig próbálj meg nem foglalkozni a fogaival. Ha már olyan lesz a kapcsolatotok, hogy nem sértődik meg, akkor rákérdezhetsz, hogy nem akar-e valamit kezdeni a fogaival? Az is lehet, hogy magától elmondja, hogy fél a fogorvostól vagy ilyesmi és rábeszélheted, hogy nincs mitől félni. Engem is zavar ez a dolog, nagyon fontosak a fogaim, de ezt tenném.
2021. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!