Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi ideig lesz kínos?

Mennyi ideig lesz kínos?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom. Tegnap elmentünk bulizni. Jól èreztük magunkat, meg minden. Ès hát majdnem megcsókoltam. Ő elhúzta magát, ès mondta, hogy nem jó ötlet. Majd elmondta, hogy egy barátnőmmel összejött nemrègiben, csak annyira friss, hogy nem vertèk nagy dobra. Kicsit kínos nekem, bár nem tudtam mi a szitu, ès kellemetlenül èreztem magam. Elmondjam a barátnőmnek? vagy a srác dolga? valami tanács mit tegyek?
2022. márc. 13. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogy mondjad... és a barátnőd sem a barátnőd igazából, nem?

Akkor tudnál róla, hogy járnak, mellesleg meg miért is nem vele bulizott az új pasija tegnap...?


Cseppet se érezd kínosan magad.

2022. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Sokáig, és nem azért, mert valakivel összejött (arról nem tudhattál). Elvileg a barátod volt, az volt a gáz hogy kikezdtél vele. Az egész kapcsolat így át fog értékelődni nála, valószínűleg elhúzza magát tőled.


Mivel nem tudtad hogy összejöttek, azzal nincs semmi dolgod.

2022. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Összegezzük... Kérdező, neked mi a nemed? Barátodnak, akit majdnem megcsókoltál, neki mi?
2022. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3:lány vagyok... fiú barátomat

2:mert nem èn hívtam meg, hanem egy közös ismerős. A lány meg nem volt vele, mert más városban volt.

2022. márc. 13. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
ne hívd már barátnak oda vagy érte
2022. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, bejön.... akkor nem akartam volna vele csókolozni
2022. márc. 13. 23:34
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Régi szép idők, amikor a férfi kezdeményezett. Te meg lekaptad volna. Hát nekem ez lenne inkább kínos. Sztem fogd a piára és ne foglalkozz vele többet. Ezentúl.
2022. márc. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig lesz kínos amig te ügyet csinálsz belőle. Engedd el és kész.
2022. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Néztél már kínai drámát, amiben hasonló jelenet van? Ha azt kínosnak tartod akkor megvan a válasz.


Bár én nem verném nagy dobra csak tégy úgy mintha nem tortént volna semmi és ne változtass a vele lévo kapcsolatodon, mert akkor válik a szitu nagyon kínossá. Persze ha esetleg o kjerulne késobb akkor az ellen nem sok tenni való van. Ha esetleg ilyet tapasztalnál akkor ulj le vele beszélni. A segíthet.

2022. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!