Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan sikerült a depresszióbó...

Hogyan sikerült a depresszióból kimászni nektek? Mennyi ideig tartott körülbelül?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 22:18
 1/3 Metionin ***** válasza:
95%
Először nagyon sokáig tartott, környezetváltás és terápia (2,5 év) hozott rendbe. Másodszor enyhébb volt, nagyjából 2 év alatt jöttem rendbe de magamtól ahogy lassanként a testem is helyrejött. Először családi és iskolai bántalmazás miatt voltam depressziós, másodszor egy balesetből adódóan elvesztettem a mozgástartományom egy részét és azért.
2022. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Két hónapja szedem az antidepresszánst, 1 hónapja a teljes dózist. Most érzem, hogy kezdek rendbejönni szépen lassan.

Van már kedvem és enerigám is dolgozni, de azért még nem megy minden simán.

Vannak napok, ami előtt kifejezetten jól vagyok, aztán az agyam nem tudja, hogy mit kellene kezdenie ezzel, és akkor 1-2 napra hihetetlenül rosszul leszek mentálisan és testileg is.

Kisebb-nagyobb visszaesések még vannak, de minden egyes hullámvölgy után feljebb és feljebb lépek.

2022. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, mindig visszajön, de ahogy telt az idő úgy egyre jobban kezeltem, most már csak havonta egyszer kétszer van olyan napom hogy legszívesebben a vonat elé ugranék de azokon is hamar átlendülök, keresek valami dolgot ami leköt például kiviszem a kutyát sétálni vagy belemerülök a munkába. Gyógyszert sose szedtem nem is fogok, a kávé és a koffein számomra enyhítik a depressziós tüneteket de cserébe szorongást okoznak..
2022. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!