Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy új barátságban te is...

Egy új barátságban te is érzed a nyomást, hogy elég "menőnek" kell lenni ahhoz, hogy fennmaradjon az érdeklődés?

Figyelt kérdés

Új ország, helyi barát.

Néha kicsit félek, hogy nem leszek elég menő az itteni embereknek. Vagy hogy valami rosszat mondok.


Hozzáteszem amúgy is egy introvertált ember vagyok.


Sokszor töprengek pl azon mit érdemes egy Messenger-üzenetre reagálni, vagy hogyan folytassak egy beszélgetést.



2022. márc. 15. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2022. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel kb már 7-8 éve nagyon jó barátságba vagyok, soha nem eröltettem magam, mindig csak magamat adtam.
2022. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szeretnék olyan barátokat akik nem önmagam miatt szeretnek, hanem az általam megjátszott dolgok miatt. Soha nem lennék hajlandó hazugságban élni. Mindig magamat adom, és aki megmarad mellettem, azzal tényleg passzol a személyiségünk. Aki meg nem marad meg annak miért akarnék a barátja lenni ha csak úgy lehetünk barátok ha olyannak mutatom magam amilyen nem vagyok?
2022. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!