Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Családi körben (házastárssal,...

Családi körben (házastárssal, élettárssal, gyerekekkel, tinédzserek és huszonévesek esetén szülőkkel) vagy pedig egyedül töltöd el a vasárnapot?

Figyelt kérdés
Milyen programokat ötlöttél ki arra, hogy tartalmasan és derűsen töltsd el a szabadidődet? Esetleg dolgozol-e a mai napon? Ügyeletes vagy az egészségügyben vagy valahol máshol?

2022. jan. 9. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom, majd delutan. Raktaros vagyok, van vasarnap is muszak, de erosen csokkentet letszammal, altalaban alig van melo, en bevallaltam most ket vasarnapot is, meg a 26-at meg decemberben, cserebe az volt az utolso munkanapom tavaly es iden a mai az elso😁
2022. jan. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: gratulálok, dicséretes a szorgalmad! :)


Jó Erőt és Egészséget a munkához, valamint szép sikerélményeket kívánok a jövőben!

2022. jan. 9. 07:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozok. Szerda-csütörtök a szabadnapom már 6. éve.
2022. jan. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2006.-ban és 2007.-ben én karácsonykor is dolgoztam (távmunka volt könyvkiadó részére. Szöveget tördeltem "újraírtam" régi könyveket.)


Egyelőre - a koronavírus miatt - én mostanában távmunkát szeretnék vállalni, amennyiben lehetőségem nyílik rá.


A munkaügyi központ folyamatosan arra hivatkozik, hogy ebben a járványhullámban nem indítanak sem tréningeket/csoportos képzéseket, sem támogatott képzéseket.


Jelenleg BAJTÁRSIAS jellegű SZÖVETSÉGET igyekszem kötni két olyan ismerősömmel, akik éppen nehéz helyzetbe kerültek - remélhetőleg átmenetileg. Az egyik koronavírusos - HÁROM(!) oltás ellenére.


Egy másik pedig korábbi tevékenységei miatt került bajba (valószínűleg munkahelyi "csalás" áldozata lett.) Mindenképpen hiszek az ártatlanságában, hiszen érződik rajta, hogy még mindig a régen elhunyt szülei árnyékában él.

2022. jan. 9. 07:12
 5/10 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló: mindenképpen becsülendőek az erőfeszítéseid! :)


Neked is minden földi jót kívánok a jövőben is!

2022. jan. 9. 07:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Párommal főzünk, és utána nagy szívfájdalmamra, de szétszedjük a karácsonyfát, mert már nagyon hullik.
2022. jan. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló:


Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek és szép sikereket az életben! :)

Tartós békességet, nyugalmat és jó szórakozást a szabadidőtökben! :)

2022. jan. 9. 07:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Megyünk templomba, és a családdal vagyunk.
2022. jan. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló: én is járok templomba - de nem minden vasárnap. Előfordul, hogy szombat este tudok rá időt szakítani.


Keresem a hittan közösségeket, a bibliaórákat, a közös elmélyülésre való lehetőségeket.


Jó egészséget a család minden egyes tagjának és szép sikereket az életben! :) További szerencsés összetartást az élet nehézségeiben!

2022. jan. 9. 08:14
 10/10 anonim ***** válasza:

#7

Kérdező, köszönjük szépen. Neked is minden szépet és jót. ☺️

2022. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!