Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyam mondjam meg a barátnőmn...

Hogyam mondjam meg a barátnőmnek, ha büdös?

Figyelt kérdés
Sajnos van, hogy büdös a szája vagy akár ő maga, viszont nem tudom hogyan mondjam el úgy, hogy ne bántsam meg. Rágóval nem tudom megkínálni, mivel nálam rendszerint mentolos van, ő meg azt nem szereti és nem fogadja el. Ha meg emiatt tartanék magamnál másmilyet, az nyilvánvaló lenne, hiszen én nem szeretem a gyümölcsöset/rágósat, csak ő. Más megoldást meg nem tudok azon kívül, hogy egyenesen közlöm vele, amivel megbánthatom. De tényleg néha olyan szaga van, hogy azt hiszem megdöglök, amikor beszél. Ugyanez van az izzadság szaggal. Nem igénytelen amúgy, csak szerintem nem vagy nem mindig használ dezodort, és olyankor olyan szaga van, hogy muszáj hátat fordítanom neki, mert különben odahánynék. Padtársam, szóval muszáj megoldanom.

2022. márc. 17. 18:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy ez nem igénytelenség. Azt mondtam, hogy általánosságban nem igénytelen lány.

Egyébként meg én se állnék szoba ilyenekkel, mint te.

2022. márc. 17. 21:31
 12/17 anonim ***** válasza:
A büdös száj okozója lehet egy rossz fog is például.
2022. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

na


1. mondd meg neki, hogy bocsánat de büdösebb a pofád mint a macskámnak


2. ne haragudj drága barátnőm de olyan izzadtságszagod van mint egy mamutnak és egy csőgörénynek együtt


3. vegyél neki dezodort és fogkefét


4. ha zavar téged mert amint irtad zavar miért barátkozol vele?

2022. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Az ilyen jellegű válaszok nem visznek előrébb, mint hogy "büdösebb a pofád mint a macskámnak", ez kimondottan bunkó.

És azért barátkozom vele, mert nem vagyok olyan felületes mint te, és egy ilyen apróságon nem akadok fent, a belső értekeket veszem figyelembe, ez csupán egy apró kellemetlenség.

2022. márc. 28. 17:12
 15/17 anonim ***** válasza:

ja értem hát akkor egy jó angus burger evése közbe leheljen rád


amúgy viccet félretéve az a rész full vicc volt pont azért mert mások irtak is olyanokat. Viccen kívül mondd meg neki egyenesen

2022. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Juggler válasza:
100%

Ami nekem mindig bejött:

-Nem fáj valamelyik fogad? (Nincs rossz fogad?)

Bármi is a válasz, mindig megkérdezik, miért. És akkor el lehet mondani, hogy néha picit kellemetlennek érzed a lehelletét, ami szerinted rossz fogra utal. (És egyébként ez valószínű igaz is)

2022. ápr. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9 es 🤣🤣🤣
2022. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!