Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tegyek?

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy legjobb barátom kb 1 napja le tiltott mindenhol állítólag nem hagytam neki teret.


Napi 5x minden nap hívtam

Tény és való hogy rá ordította.


Az apja adta át nekem hogy kér 3 hetet hogy tudjon gondolkozni


Tényleg nagyon jó barátok vagyunk nem tudom most mit tegyek ha hívom az illetöt

Tartásra vagyok nyomva


2022. márc. 26. 05:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kidobnak az ajtón, ne mássz be az ablakon, szóval ne keress más lehetőséget, ahol el tudod érni.

Ne hívjad. Várd, meg hogy ő jelentkezzen.

Ha beszéltek, mondd meg neki, hogy sokat jelent neked, és nem tudtad, hogy ez a sok jelentkezés terhes neki, persze csak akkor, hogyha nem mondta eddig, csak hirtelen ez az első erre utaló reakciója. Ha korábban is mondta már, hogy ez neki sok, vagy volt erre utaló magatartása, akkor is egy kicsit magadba szállhatnál.


Ha felveszi veled a kapcsolatot, akkor mindenképpen beszéljétek meg a kereteket, hogy kinek mi az elég, és egyebek, mit lehet, és mit nem.


Mondjuk, az gáz, hogy ezt az apjának kell megmondani, és ő nem volt képes erre, hogy te, Béla, halálra idegesít a napi öt telefonod, hagyjál már békén három hétig. Szóval ő sem egy kommunikációs nagymester.


És egyébként talán te is nagyon rá vagy kattanva egy emberre, talán több társaságra lenne szükség. Néhány vágyadat az egyikkel, másokat meg másokkal tudod megélni, nem mindenki pont ugyanolyan, mint te.


És arra is gondolnod kell, hogy talán csajozni akar, kell neki a privát tér, és tényleg idegesítő, hogy folyton hívogatod. Barátoknál is napi vagy többnapi egy bőven megteszi, ha nincs valami rendkívüli. Vagy mi az, ami miatt többször is kell? Ezek a hívogatásoknak van valami komoly célja, mondanivaló, vagy csak fecsegni akarsz, vagy mit akarsz?


Ettől én is megőrülnék.

2022. márc. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén, ilyen egyszerű. És gondolkozz el azon, hogy miért jó neked, ha megfolytod a másikat, nem hagyod szabad levegőhöz jutni?


"Napi 5x minden nap hívtam"

És ez szerinted normális? 🙄🤦


Komoly problémák vannak nálad.

2022. márc. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg beteges.
2022. márc. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Privát válaszodra

"azért hívtad, mert ezt akarta"

Mit, hogy hívjad napi ötször?!


Ha azzal búcsúztok, hogy jól van majd hívjál, stb. az nem azt jelenti, hogy még az nap két perc múlva!


Hogy nem akart megbántani... Hát neki is kínos ez az egész, de így se jobb.


Ha látod, hogy öt fórumról letiltott, akkor talán nem kéne a hatodikon, amit kifelejtett, kiélni magad, ennyiből is lejöhetne, hogy egy ideig nem akar kapcsolatba lépni veled.


Esetleg a másikra is gondolhatnál, nem csak magadra.


Érdemes lenne azon elgondolkozni, hogy ez miről szól. Lehet-e valami betegség tünete, pl. mániás depresszió, stb., akkor azon is érdemes lenne dolgozni.

2022. márc. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom hogy pattint, nem hagyod élni szegényt.
2022. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút beteg. Én egy évben nem kapok 5 telefonhívást, nemhogy naponta. Első dolgom lenne először a telefont porrá törni, utána meg azt, aki feleslegesen hívogat.
2022. márc. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A páromat is sürgősen leállítanám, ha napi 5x hívogatna, nemhogy egy barátot. Csoda, hogy eddig bírta szegény. Ezt sajnos elrontottad, fogadd el és tanulj belőle. (Talán nem érted, úgyhogy leírom még egyértelműbben: hagyd békén az illetőt!)
2022. márc. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Relaxálj, foglald el magad, sportolj, tanulj, takaríts, stb. Csinálj értelmes és hasznos dolgokat, ne mások energiáját szipkázd!
2022. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért írsz nekünk privátba, miért nem írod ki azokat is ide.

Eztán is itt fogok válaszolni, mert nem akarom, hogy én legyek a következő.


"Szia de 2 évig ment ez így sose mondta el hogy nem adok neki teret

3 hét múlva mondta az apja csörgessem meg"


Akkor ő se normális és te se. 3 hét múlva akkor hívd fel, és SZEMÉLYESEN beszéljetek. Beszéljétek meg, hogy mi ez az egész, mi zavar téged, (hogy eddig nem mondta, hogy ez rossz neki, most meg ilyen drasztikus lépés) aztán meg ő is mondja el, hogy ő mit szeretne.


De az is érdekes nekem ilyen helyzetben, hogy azt mondják, hogy majd te csörgesd meg, nem azt, hogy majd ő jelentkezik.


Ha mindig az a duma, hogy te hívd, lehet, hogy arról szól, hogy nem akarják, hogy az ő telefonszámlájukra menjen a csacsogás.


Tanuld már meg, hogy mikor elég az elég, és kész.

2022. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!