Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Skizofréniával kűzdök és...

Skizofréniával kűzdök és szeretném ha lennének barátaim vagy egy jó közösség , de nem látok benne érvet ,hogy tegyek érte hosszútávon. Leírom mit érzek hátha megértik az emberek jobban a skizofréniát. Alapvetően nehéz kitűznöm , hogy mit is érzek?:)

Figyelt kérdés

Azt érzem , hogy én inkább kibírom a dolgokat mint megkűzdenék értük elég sok bántalmazás ért engem fiatal koromban talán köze van ennek ahhoz , hogy skizofrén lettem , tudom a genetika hajlamot ad , de azt mondják ez olyan mint egy lufi ér a nyomás tágul tágul a lufi majd ott szakad el ahol a leggyengébb a lufi nálam a pszichózisnál.

Szóval azt érzem hogy legszívesebben aludnék aludnék és feküdnk pedig nem vagyok álmos csak mindig a legkisebb ellenállás felé haladok.


Mit csináljak?


2021. ápr. 5. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Orvos által vagy netes cikkek által diagnosztizált skizofréniád van?
2021. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Orvos
2021. ápr. 5. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez depressziós tünet, szóval lehet az is van.


Én önjutalmazást ajánlom.

Vegyél valami rohadtfinom bonbont, csokit és csak akkor adj magadnak ha valami olyat teszel amivel előrehaladsz.

Akár a legapróbb lépés is számít.


A másik amit ajánlok az anaplóvezetés.

2021. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen ez érdekes , mert azt mondják a skizofrénia a dopaminnal van összefüggésben talán illetve avval is ami a jutalomérzet.

A naplóban azt írod , hogy milyen napod volt vagy , hogy mit kell elérni?

2021. ápr. 5. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy skizofrén.A tüneteket ismerem.

Jógát ajánlom kezdésnek.

2021. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

A naplóba a napodat írod, de ha gondolod terveket is írhatsz bele.


#5 jézusom nem a tüneteit írta le, szóval ne diagnosztizálj már teljesen vakon...

Bár a testmozgás segít, de a jógának nincs kiemelkedően jóbb hatása a többi sportnál, cserébe sérülésveszélyes.

2021. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!