Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valaki, aki szeretne...

Van valaki, aki szeretne baratkozni? Hol tudnek igaz baratokat talalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, altalaban nagyon nehez nekem baratokat talalni.

23 eves lany vagyok. Elegge maganyos vagyok es fogalmam sincs hogyan tudnek baratokat talalni online, sajnos az osszes baratkozos alkalmazason olyan embereket talalok, akik eltunnek stb a kerdesem az lenne, hogyan tudnek online vagy hol talalni igaz baratokat, akikkel lehet jokat beszelgetni es nem

Tunnek el?



2022. ápr. 2. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos mindenkivel nem fog gördülékenyen menni a társalgás. Vannak akik el fognak tűnni, van akivel elhal a beszélgetés. Próbálkozni kell, nem szabad csüggedni.
2022. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sportklub, színjátszókör, túracsoport, gyülekezet, ifjúsági szervezet, egyetem, diákkör, _con fesztiválok, társasjáték bár, táncház, táborok
2022. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha magas spirituális szinten vagy, írj rám.
2022. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
mindenki barátkozni szeretne csak senki nem akar kapcsolatokat ápolni. Gondolj bele mik a barátság feltételei. Közös élmények, mély beszélgetések. Ezt bárkivel lehet, de nyilvan klappolni kell mindennek. Nos, ahoz, hogy az meglegyen, sok emberrel kell találkozni személyesen és probalkozni. ez sok energia igaz? 23 évesen gondolom dolgozol. Na ott a sok "csak" kolléga. Ha sulis vagy ott a sok "csak" osztály/iskolatárs. Miért kell neked idegen emberek? Merits abból ami rendelkezésedre áll. Tessék energiát fektetni bele és nem csak az eredményt várni a semmire. Semmi nem fog magától megtörténni..
2022. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Itt mindig lehet próbálkozni, csak összejön valami tartós barátság is a sok ghostingolós emberek után. :D
2022. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyan itt én is keresek barátokat :D
2023. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!