Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikortól számít valaki barátna...

Mikortól számít valaki barátnak, nem csak ismerősnek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés engem is érdekel
2022. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szintén
2022. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor együtt eljártok ide-oda, keresitek a másik társaságát, és elmondtok egymásnak bizalmas dolgokat, megnyiltok egymás előtt. Oda-vissza tehát kölcsönös.
2022. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem onnantol, mikor mar bizalmasabb informaciokat is megosztasz magadrol. Olyat, amihez bizalom kell, amit nem mondanal el akarkinek.
2022. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a bizalmasabb információktól. Szóval én találkozgatok valakivel, jól érezzük magunkat de nem érzem barátnak, mert pont ezek a mély beszélgetések hiányoznak.
2022. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra onnantól, ha a mélyebb gondolatainkon is osztozunk és nem csak felszínes cseverészés megy köztünk, meg nemcsak elővesszük egymást unalomból.
2022. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizalmas beszélgetés, lehet egymásra számítani, kölcsönösség
2022. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Onnantól, ha bármennyire is elsodor minket térben egymástól az élet, amikor találkozunk, ugyanonnan tudjuk folytatni. Ha egy találkozó, beszélgetés után feltöltve érezzük magunkat és nem csak szabadulni szeretnénk belőle.
2022. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!