Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokkal elmenni nudista...

Barátokkal elmenni nudista kempingbe? 19f

Figyelt kérdés
A barátnőm amikor megismerkedtünk még rendszeresen járt a szüleivel Horvátországba valamint a Balatonra nudista kempingbe kis korától egészen 17éves koráig. Viszont mivel azóta együtt vagyunk és próbáltunk minden egyes percet együtt tölteni ezért az utóbbi 2évben nem volt ő sem. Egyik baráti találkozáskor viszont kitalálta az egyik barátom hogy ő a nyáron szeretne elmenni Berénybe egy hetet nudizni a barátnőjével és hogy nem e tartanánk velük. Nektek mi a véleményetek az ilyenről? Mármint a barátnőmet kérdeztem dolgokról de ő mint lány teljesen máshogy látja ezt. A legnagyobb félelmem például attól van hogy szerintem állandó merevedéssel lennék ott. Mármint magával a meztelenséggel nekem sincs problémám de az álló cerkát hogy nézik egy ilyen helyen? Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!

2022. ápr. 20. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Mármint hogy látja a barátnőd?


Az állandó merevedésnek nem örülnének, de szerintem túlzó a félelmed. A meztelenséget meg lehet szokni, de ha az elején előfordul, könnyen el tudod takarni. Legegyszerűbb, ha a hasadra fordulsz, de ráraktahsz egy törölközőt vagy a vízben maradhatsz addig.


Én biztosan elmennék, sajnos nekem nem voltak ilyen barátaim, de azóta járok nudista helyekre és nagyon szeretem.

2022. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
az -e kérdő szócskát az igéhez kapcsoljuk: ... nem tartanánk-e...
2022. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha 17 éves koráig eljárt nudizni, szeintem most is gond nélkül benne lenne egy ilyen kempingezésbe.

Egyébként ne szégyeldd magadat a merevedésed miatt, másoknak is lesz, ez fix, nem lehet ennek parancsolni.:D

2022. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
nagy van neked?
2022. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Normál strandon voltatok már együtt? Ott nem volt gond? Azért a fürdőruha sem takar annyira sokat.
2022. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem mennék el, alapvetően is beteg dolognak tartom.
2022. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
sztem ott nem lesz nagyon, akire álljon... Olaszban vannak fiatalabb ilyen strandon, de már Horvátban is inkább idősebbek, 30-40 fölött járnak
2022. ápr. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

7


Németországban és Ausztriában is, öregek járnak ilyen helyekre, és valamiért gyerekes családok... volt egy magyar vlogger akinek ez volt a hobbija, és a végén kiderült csak azért jár hogy a fiatal (kiskorú) gyerekeket nézegesse meztelenül.


Sőt, van a neten pár ilyen gyűjtő oldal is, ahol gyűjtik ezeket a képeket, valami jogi hézag miatt legálisan.


Bocs kérdező az OFFért, de én ezen indokok miatt nem járnék ilyen helyekre.

2022. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem a saját farkad miatt aggódj, hanem gondold végig hogy tudnád kezelni ha mondjuk egy 60 éves vén fószer stíröli a csajodat, rosszabb esetben taperolja is magág közben. Ha erre most az a reakció jutott eszedbe hogy "úgy beverném a képét hogy a k*rva anyja se ismerné meg" akkor inkább ne menj (nem hibáztatlak amúgy érte).
2022. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt hogy a barátnőm teljesen máshogy látja a dolgokat úgy értettem hogy a például azt mondta hogy ő ott még soha nem látott olyat hogy valakinek állt volna. Azt pedig hogy nekem ne állna egész nap azt kétlem ugyanis már alapból a barátnőmre is mindig feláll. Valamint még a haverom barátnője és neki a korabeli barátnői is jönnek. Szóval szerintetek ebből ott nem lesz probléma?

2022. ápr. 22. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!