Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el neki,hogy...

Hogyan mondjam el neki,hogy eljegyeztek?

Figyelt kérdés
A párom megkérte pár nappal ezelőtt a kezem. 2 éve vagyunk együtt. A problémám, hogy az egyik barátnőm már 9 éve együtt van a barátjával, de eljegyzés még nem volt,pedig szerintem vágyna erre. Nem tudom hogyan közöljem vele a hírt, hogy őt mégse bántsa nagyon a dolog.
2022. ápr. 27. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Jézusom 2 év után. Eszem nem lenne rábólintani.
2022. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez hülyeség.

A saját boldogságod érdekeljen.

A barátnőd sorsa az ő kettőjük ügye.

Egyszerűen közölheted vele: most már menyasszony vagyok, lejegyeztük egymást.

Ennyi.

2022. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb megtudja. Akkor jobb, ha magad mondod el neki, mintha mástól tudja meg.
2022. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 roundance ***** válasza:
100%
Szerintem ne taktikázz, azt amit érzel azt mondd neki. Szóval mondd el örömmel, hogy képzeld Mari megkérte a kezem a Peti és igent mondtam. És örülni fog neki hidd el, mert szeret.
2022. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Én is olyan szituban vagyok, mint a barátnőd, de eszembe nem jutna megsértődni bármelyik barátnőm boldogságán. Magamban naná, hogy irigy vagyok, hogy házat vesznek, terhes, ikreket vár, stb., de ez olyan jóféle irigység, hogy húúúú, de jó neki, bár nekem is kijutna. :) És teljes szívemből örülök nekik.


Szóval mondd el nyugodtan neki, örülni fog neked.

2022. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De mondta is hogy ő is eljegyzést szeretne? Mert ha beszéltek ilyen témákról akkor úgy is meg tudjátok beszélni ezt a dolgot. Szerintem semmi gond azzal se ha először irigy lesz, vagy kicsit magába roskad, az is lehet ez lesz nála az utolsó csepp, és most fog rájönni hogy nem akar tovább várni a jelenlegi kapcsolatában. És? Ha barátok vagytok akkor egymás nehezsegeiben is tudtok osszetartani.

Az ilyen titkolózás viszont abszolút kontraproduktiv, izolalo, és leereszkedő, ezzel szerintem jobban megserted.

Annyit javasolok hogy esetleg ne személyesen mondd el neki először hogy legyen ideje egyedül feldolgoznia kicsit ha tényleg nehéz most ezt hallani neki.

2022. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!