Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ehhez most mit szóljak?

Ehhez most mit szóljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit kiskorom óta ismerek, másik suliba ment, évekig nem beszéltünk, aztán átjött a mi sulinkba, és én tényleg úgy éreztem, hogy bírjuk egymást, és jófej volt velem, jóba voltunk, beszéltünk suliba meg minden.

Novemberben megtetszett, és elmondtam ezt egy olyan embernek, aki elmondta neki, és ő így konkrétan leszart, nem beszéltünk. Szülinapjakor írtam neki, h boldog szülinapot, annyit írt h köszi (szívecske).

Most már úgy ahogy sikerült elengednem, de konkrétan rajtam kattog. Van egy osztálytársam,akivel jóba van és most folyton azzal piszkál h szerelmes vagyok belé, meg h kioffolt engem. Meg olyanokat mond h lapos vagyok, soha nem kellene neki ilyen mint én, meg barátnőm kirakott egy videót velem, és most mondanak valamit haverjával és elkezdenek utánozni minket.

És ezt az olyan osztálytársa előtt mondja akivel beszélgetek.

Én tényleg úgy gondoltam, hogy rendes srác, de így már nem tudom mit gondoljak


2022. ápr. 29. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Azt,hogy tetszel neki csak fél bevallani.

Tedd meg te az első lépést ha ő nem meri.

2022. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vagy neki közömbös, csak borzasztó gyerekes. Tapasztalataim alapján jobb az ilyen hagyni a fenébe, főleg, ha még bunkó is, meg kibeszél a hátad mögött.
2022. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha tényleg így lenne, ősszel miért nézett levegőnek konkrétan?
2022. ápr. 29. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Mert félt azért. Így próbálta bizonygatni neked ,hogy ő milyen erős/jól néz ki.

Hidd el nekem tutira mondom én is voltam hasonló szituációban és azóta is bánom,hogy nem fordult komolyabbra.

2022. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy már nem tudok mit csinálni. Én úgy érzem minden lehetőség előtte áll, és nem tudom:(
2022. ápr. 29. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Jó , írj rá , próbálj meg beszélgetést kezdeményezni vele.

Ha nem foglalkozik veled akkor felejtsd el. Nem kell túlspilázni.

2022. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 Csak mert te hülye voltál, nem kell mindenkire ugyanazt ráhúzni. Azért nézte levegőnek, mert nem akart tőle semmit, ahogy azóta se akar.


Emellett fikázza a kérdezőt. Ez nem játékos flörtölgetés, hanem konkrétan okádék beszéd, aláz téged. Ne tűrd el neki, hogy így szóljon hozzád ez a gyökérláda.

2022. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!