Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy állnátok hozzá ehhez a...

Hogy állnátok hozzá ehhez a helyzethez? Szóljak róla az unokatestvéremnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy két éves kapcsolatom ami lényegében azért ment tönkre mert a párom nagyon családot szeretett volna alapítani. Én ekkor még 23 voltam, volt 1 évem az egyetemből és a gyakornokoskodáson kívül semmilyen munkatapasztalatom nem volt. A párom 27 volt és folyton azzal jött hogy neki már ketyeg a biológiai órája és gyereket szeretne. Anyagilag sem álltunk még úgy és bár én szerettem a párom nem akartam még anyuka lenni. Ezért én pontot tettem a kapcsolat végére ami nagy felháborodást váltott ki a családnál. A szülők, nagyszülők próbáltak rábeszélni hogy jöjjünk össze megint, alapítsunk családot stb. Az exem is nagyon sokáig zargatott ezzel a dologgal és teszi most is. Viszont az a különbség, hogy közben már összejött a másodunokatestvéremmel akivel az esküvőt tervezik. Ennek ellenére a pasi folyamatosan üzeneteket küldözget hogy "még van időm úgy dönteni hogy vele akarok családot alapítani és ő otthagyja a lányt". Én egy idő után letiltottam viszont volt hogy random megjelent a lakásom előtt vagy esetleg meg akart várni a munkahelyem előtt. Már olyan kínos a dolog, hogy nem is járok arrafelé ahol ő dolgozik mert félek hogy találkozok vele megint. Én semmiképp nem akarok visszamenni hozzá, magamban már lezártam ezt a kapcsolatot de nem tudom hogy álljak ahhoz amit ő művel. Barátnőim szerint inkább szóljak az unokatestvéremnek mert magától nem fog leállni viszont a) nem vagyunk annyira hú de jó kapcsolatban, b) félek hogy az lenne hogy én kavartam be(bár az üzeneteket meg tudnám mutatni) c) nem akarom összeugrasztani a családot emiatt.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2021. júl. 16. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan, mintha azért jött volna össze vele, hogy a közeledben maradhasson. Én képernyőképet átküldeném minden komment nélkül az unokatesónak, aztán gondoljon amit akar. Beszéljék meg.
2021. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Közöld az exeddel, ha nem áll le, Jelzed az unokatesódnak.
2021. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesód akkora madár, hogy észre sem veszi, hogy a srác nem szereti őt?
2021. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ne avatkozz bele, jól érzed, abból csak baj lehet. Max lengesd be hogy megmutatod az üzeneteket. (de ne tedd meg)

Költői kérdés : Egy férfinak mikor ketyeg a biológiai óra?

2021. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

Egy férfinak mikor ketyeg a biológiai óra?


Kamu, benézted :)

2021. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Küld át az üzeneteidet az unokatesódat és gondolja át az egészet
2021. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan megszallott lehet, mint a szegedi kettos gyilkossag elkovetoje. Legy ovatos.
2021. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szólnék a menyasszonynak, a család férfi tagjai meg intezkednek a védelmemről.
2021. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Azt hittem, hogy a párod a nő, de még akkor is kamilláztam azon a kamuzáson, hogy ketyeg a biológiai órája. Pasiként 70 évesen is tud gyereket csinálni.


Mivel az exed folyamatosan zargat, ez már zaklatás, ha van bizonyítékod akkor a rendőrségen kellene kezdeni, és nem árt ha tudja az unokatestvéred is, de szerintem a hivatalos feljelentés után, mivel ha csak úgy random odamész most, valószínűleg azt fogja gondolni, hogy féltékeny vagy és azért csinálod, mert nemsoká lesz az esküvője az exeddel.


Figyelmeztetheted az exed is, hogy ha nem hagyja abba akkor feljeleted zaklatásért, de az, hogy ezt hogy közöld az unokatestvéreddel, hogy az exed zaklat, az jó kérdés, sanszos, hogy félrefogja érteni, és aztán téged nem fog beengedni az ajtón, mert azt hiszi, hogy túl közel akarsz állni ahhoz a férfihoz, aki a barátod volt, és aki most az ő vőlegénye. Mi nem tudjuk milyen kapcsolatban vagy a másodunokatestvéreddel, de sanszos hogy egy ideig haragudni fog rád, és hiheti majd azt is hogy te akarsz valamit az exedtől közbe meg ő zaklat téged és ő kavarja a szart.


Ha beszélsz vele sziklaszilárd bizonyítékkal tedd, máskülönben te fogsz szerintem ebbe a helyzetbe félreértésbe keveredni.

2021. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az,hogy "nem vagytok annyira hú de jó kapcsolatban"?


Mert ha nem is vagytok annyira rosszban,én csak megmutatnám neki az üzeneteket és kész.

2021. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!