Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem megy a barátkozás! 20...

Nem megy a barátkozás! 20 évesen szerezhetek még akár életre szóló barátokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 éves lány vagyok és tavaly végeztem a sulival. A sulis barátaimból egy személlyel tartom úgy a kapcsolatot, hogy azért hetente beszélünk, a többiekkel találkozni is szerettem volna de rajtuk azt éreztem hogy elengedték ezt a barátságot. Általánosból egy legjobb barátnőm van. Meg még van egy legjobb barátnőm akivel szinte minden nap beszélek. Persze vannak még barátaim de azok nem ilyen erősek és nem is sok max 3. És sokszor elgondolkozok hogy szerintem tényleg velem van a probléma. Azt érzem hogy nem tudok barátkozni és oké hogy ők vannak nekem de pl január óra járok táncolni és ott még egy személlyel sem tudtam kialakítani egy kicsit szorosabb kapcsolatot. És rossz érzés hogy nincs sok barátom és nem is tudok barátkozni. Nem tudom mit tegyek.

2022. máj. 3. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szívesen barátkoznék veled. Ugyanez van velem is.

22/l

2022. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén ugyanez velem
2022. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Azért 3-4 barát elég jó "eredmény"! Nem a mennyiség számít, hanem az őszinte mélység.
2022. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia szívesen barátkozok
2022. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén ugyanez, bàr én nem sok baràtot, hanem 1-2 igaz baràtot szeretnék.
2022. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!