Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek? Van egy barátnőm...

Mit tennétek? Van egy barátnőm, mindketten felnőtt nők vagyunk.

Figyelt kérdés

Én kedvelem őt, de neki olyan az élete (úgy adja elő, és úgy is éli meg), hogy folyamatosan drámázik, mindent nagggyon intenzíven él meg, folyton az összeomlás szélén áll, és szinte hetente van olyan pillanata, amikor totálisan összeomlik.

Azt hinné az ember, hogy ez egy borzalmasan nehéz időszak számára de nem, neki ez az élete... évek óta.

Eleinte persze sajnáltam, próbáltam empatikus lenni, most már csak fáraszt és legszívesebben elküldeném a fenébe.

Amúgy kedvelem, ezen kívül vannak jó tulajdonságai.

Megszakítanátok a kapcsolatot?


2022. máj. 7. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Dolgozik egyáltalán? Van párkapcsolata? Szülei? Nagyszülei? Testvérek/unokatestvérek?


Volt óvodás- vagy osztálytársak? Kivel tart még kapcsolatot rajtad kívül? Van még szociális élete? Ezt azért fontos lenne tudni a releváns válaszadáshoz...

2022. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudnod, érezned.

Valószìnűleg ezen is drámázni fog.

Amúgy én is mindent nagyon intenzíven élek meg, de azért mindent nem zúdítok a másikra.

Jelezd neki valahogy, hogy ez már neked is sok....

2022. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig voltak neki jó tulajdonságai, mostanra pedig dominálnak a rosszak, már terhel téged. Ami kellemetlen, az nem barátság. Felszabadulsz, ha végre megszabadulsz tőle.
2022. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Csak emiatt nem szakítanék meg egy barátságot, bár mindenkinek más és más fér bele abba, hogy mit tud tolerálni.
2022. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg barátnő, akkor szembesíteném ezzel. Megmondanám, hogy rohadt fárasztó a semmin való nyűglődése, és erre nem vagyok kíváncsi.

Ha nem változtat (legalább hogy nekem ne mondja), vagy megsértődik ettől, akkor megszakítanám a kapcsolatot.

2022. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz küldeni...
2022. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
én az ilyen embert 5 percig nem viselem el. Egy évtized alatt nem élek meg annyi érzelmet mint ezek 1 nap alatt. Nagy ívben kerülném
2022. máj. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen időszakom nekem is, de én észrevettem, hogy ez már sok és változtatni kell. Eleinte ő is empatikus volt, de utána már nem tudott velem mit kezdeni. Megbeszéltük ezt az egészet és nincs baj. Beszéld meg vele te is és remélhetőleg észbe fog kapni.
2022. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!