Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy engeszteljük ki őket ?...

Hogy engeszteljük ki őket ? Lelkiismeret furdalásom van..

Figyelt kérdés

Párom egy jó barátjának az édesanyjának lett volna tartva egy kis buli kertipartis formában , ilyen kisebb búcsúztató munkatársakkal is. Én csak párszor beszéltem az anyukájával, párom nagyon jóban van vele.


Úgy volt délután kezdődik, vettem is ki szabadnapot (vendéglátás) de neki el kellett mennie maszekolni , ami estig elhúzódott. Én közben megvettem az ajándékokat és csináltam sütit is. Páromnak nehéz napja volt és nem volt kedve menni semerre sem már . Párom közben beszélt velük, eléggé beittak már, volt aki le is feküdt aludni .


Autónk szervizben, senki nem tudott már eljönni értünk , csak vonattal tudtunk volna így is csak egy órára , az is későn már. Így lemondtuk és írtam én is a csajszinak hogy nem így terveztük mi sem de ne haragudjon...


Nem állnak azóta velünk szóba, nekem meg lelkiismeret furdalásom van most , pedig nem kéne hogy legyen szerintem de mégis rosszul érzem magam.

Elmenni nem akarok hozzájuk , mert ha nem válaszolnak tolakodónak érezném ...de mégis mit csináljak ??


Köszi előre is.....:/ Kicsit hosszúra sikeredett.


2022. máj. 14. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Emiatt ne legyen bűntudatod. Hagyd rájuk.
2022. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sotetek. Barmi kozbejohet, raadasul olyan is, amit nem mond el a masik. Fosas, veteles, barmi.
2022. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!