Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbántottam egy lány barátom....

Megbántottam egy lány barátom. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben nagyon közel kerültünk egymáshoz. Amit tudni kell róla, hogy nagyon sértődékeny nekem pedig sikerült eléggé megbántanom. Hogyan tudnám kiengesztelni?
2022. márc. 19. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy mivel bántottad meg. Azért hangsúlyozod, hogy "lány barát", mert ellenkező nemű vagy?
2022. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Valóban fontos lenne tudni mivel bántottad meg.

De szerintem ha elmondod neki, hogy miért tetted azt, amit abban a pillanatban és őszintén bocsánatot kérsz akkor neki is meglágyul a szíve

2022. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Igen, ellenkező nemű vagyok. Több alkalommal kaptam olyan információt, hogy a lány hazudik nekem, én pedig rákérdeztem nála. Kiderült, hogy egyáltalán nem kamuzott, viszont én eléggé megbántottam ezzel

2022. márc. 19. 18:55
 4/10 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

Már bocsánatot kértem tőle több alkalommal is. Viszont vele nagyon nehéz. Vesztünk már össze többször is, és nem elég egy szimpla bocsánatkérés. Ráadásul most mód sincs rá, hogy találkozzunk

2022. márc. 19. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4!

Nos hát most lehet nem leszek népszerű,de inkább akkor hagyd békén ezt a lányt, hidd el, fog még ő kaparni érted.

Tehát felmérgeli magát egy ilyen kis hülyeségen, hogy rákérdezel nála. Ezután bocsánatot kérsz, de még ennek ellenére sem bocsát meg. Hát akkor hagyjad, majd ha lenyugodott akkor keresni fog

2022. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló!

Mint ahogy azt már korábban is írtam, ez nála nem kis hülyeség. Mindig őszinte velem, és nyilván szarul esett neki a dolog. De ha most arra várok, hogy majd ő keressen engem, akkor várhatok. Túl makacs ahhoz, hogy ő keressen

2022. márc. 19. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:

6!

Oké, te tudod, hogy mi az amit még tolerálni tudsz nála.

Csak számomra furcsa ez az egész. Én is mindig őszinte vagyok, ha megkérdezik, hogy most hazudtam-e, akkor magabiztosan azt mondom, hogy nem, hiszen büszke vagyok az őszinteségemre.

De jó, rendben, ő nem ilyen és kiakad ezen.

Te bocsánatot kérsz többször is, de "nem elég egy szimpla bocsánatkérés". Miért, mit vár még el? Szerintem egy szívből jövő bocsánatkérésnél nincs jobb és őszintébb.

De rendben, ő nem ilyen, neki ez sem elég.

És ezek után, hogy te megtetted amit lehetett még annyira makacs is, hogy nem képes keresni téged. De te ennek ellenére is loholsz utána. Érted, hogy a problémám, ugye?

2022. márc. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az volt a probléma ahogy rákérdeztem. Tehát nem azt kérdeztem meg, hogy hazudott-e, hanem azt, hogy miért hazudott...
2022. márc. 19. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a korábbi válaszolóval az új hozzászólásod fényében. Meggyanúsítottad azzal, hazudott neked, kiderült, hogy tévedtél, többször bocsánatot kértél, amit, - ezek szerint - nem fogadott el. Nemigen tudsz mit tenni, idővel vagy megbékél vagy nem.
2022. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8!

Rendben, az alapprobléma ugyanaz marad.

Egyébként érdekelne, hogy mit vár, hogyan engeszteld ki? Mi nagyobb dolgot lehet szerinte adni, mint hogy őszintén bocsánatot kérsz?

2022. márc. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!