Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vonjuk be több mindenbe?

Hogyan vonjuk be több mindenbe?

Figyelt kérdés

6-an vagyunk egy baráti társaságban az osztályon belül. Az osztályközösség nem a legjobb, úgymond csoportokra bomlottunk, így vagyunk ugye 6-an. 5-en jól kijövünk, beszélgetünk, nevetünk, szivatjuk egymást, de van a hatodik ember, aki nagyon kedves és jószívű, de emellett félénk, visszahúzódó. Szerintem a többiek ezt úgy könyvelik el, hogy 'jó, majd úgyis feloldódik'. Igen, persze igazuk van, de már a második év végén járunk és nem szeretném ha rossz emlékei vagy éppen semmilyenek nem lennének gimiből...

Nem arról van szó, hogy azért van velünk mert máshol már nem volt úgymond 'hely', mi is szeretjük. Valami program vagy bármi amivel be tudnám/tudnánk vonni a beszélgetésekbe meg ilyenekbe? Ha megyünk valahova akkor általában jön ő is, szóval nem az van, hogy a suliban ott vagyunk és kész, hanem azon kívül is találkozunk.

Kérlek ha bármi tippetek van akkor írjátok meg!!

Köszönöm!


2022. máj. 19. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megy a programokra amiket kitaláltok, tehát nincs hova bevonni, mert már a társaságban van. Ő ilyen, fogadjátok el.


Lehet 1-1 kedves gesztust esetleg, pl. felajánljátok hogy elmentek valami kedvenc helyére, vagy oda ahova szeret/szeretett járni. Vagy adott alkalmak után pozitív visszajelzést adtok neki, mondjátok hogy örültök hogy eljött x programra, stb..


Röviden ő ilyen személyiség, nem kell erőltetni vele semmit. Ha nem érezné jól magát, nem menne. Megvannak neki az emlékek így is, nem kell félteni.

2022. máj. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rendszeresen részt veszek a barátaimmal közös programokon, sőt, néha bulizni is eljárok velük (vagy legalábbis kegyeskedem megjelenni egy házibuliban, de utána lehet hogy a lépcsőkorlát tetején üldögélve nézegetem a tömeget alattam és nem szólok senkihez egy ideig). nem beszélek sokat, de nagyon szeretem hallgatni ahogy mások mesélnek és boldog vagyok ha velük lehetek. nem mindenkinek lételeme hgoy aktívan is részt vegyen a bármiben, van akinek elég hogy jelen van.
2022. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!