Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik srácot válasszuk a...

Melyik srácot válasszuk a születésnapi bulinkra?

Figyelt kérdés

Van egy 8 fős haveri társaság. Az egyik tagnak 29-én születésnapja van,legyen most az ünnepelt neve Dominik, úgyhogy 2 hónappal ezelőtt elkezdtünk tervezni 28-ára egy bulit. Kb 2 hete bejelentette az egyik tag, akit amúgy a társaság rühell, legyen most Máté a neve, hogy 28-án máshova hívták és oda jobban szeretne menni. A társaságból akkor Dominik, Károly és Fülöp azt mondták, hogy nekik megfelelne a 27 is, hogy Máténak is jó legyen. Így 4-en a 8-ból diktatórikusan átraktuk az időpontot ami nagy káoszt zavart.

Ma kiderült, hogy az egyik tag, legyen most a neve Ádám, aki a legkedvencebb embere a társaságnak, nem tud jönni 27-én, csak 28-án. Dominik ezt nem tudja elfogadni, úgyhogy ő szeretné, hogy visszarakjuk így 1 héttel a buli előtt az eredeti időpontra, 28-ra. Károly azt mondja, hogy akkor legyen 2 napos buli, 27 és 28-án is, de nyilván rajta kívül ez senkinek sem jó ötlet. Fülöp már lefoglalta a helyeket 27-re, úgyhogy eléggé gáz lenne hirtelen átrakni az időpontot. A többiek akiket nem említettem pedig már átkonvertálták az időpontot 27-re nagy nehezen, átszervezték a privát életüket úgy.

A lényeg, hogy 2 lehetőség van: 27-én hagyni a bulit, de akkor a társaság mozgatórugója, Ádám a gigacsanád, maga az isten akiért mindenki is rajong nem jön. Így a buli nem lesz olyan "banger" mint szokott lenni. Viszont mindenki más ott lesz. Vagy visszatesszük 28-ra, de akkor Rebeka, Vanessza már nem biztos, hogy megint újratervez, Salamon és Fülöp keserű szájízzel jönnek el, a társaság által nem igazán szívlelt "cringe és simp" Máté nem lesz ott, de Ádám ott lesz legalább.

Mikorra tegyük a bulit szerintetek?



2022. máj. 21. 22:06
A kérdező szavazást indított:
Mátét
Ádámot
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az hogy kie vagy melyik. Megállapodtatok 27.én.


Az hogy Ádámnak közbejött valami, szívás, de ez van. Vagy mondja le az extra programot ő, vagy nem jön. Értem hogy mindenki bírja, de nem egyenes a többiekkel szemben.

2022. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mi is hülyék voltunk, hogy csak Máté miatt átraktuk a többiek beleegyezése nélkül...
2022. máj. 21. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban azok voltatok. De ha mostmár le van szervezve, akkor ennyi. Esetleg mint írtam, Ádám intézze el máshogy a közbejött programot.
2022. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem közbejött neki, eddig is úgy volt hogy aznap dolgozik, csak nem tudtunk róla... Meg mivel senki nem ellenkezett, azt hittük, hogy akkor lehet változtatni az időponton.
2022. máj. 21. 22:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a szavazatok alapján sem fog eldőlni az biztos :D
2022. máj. 21. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, Ádám nélkül is van élet... :D

Ha ekkora rajongók vagytok, hívjátok meg sztárfellépőnek. A napi bére kétszereséért csak kivesz egy szabadnapot :D


De amúgy mindenki átszervezte a dolgait, Ádám nem, és nem is szólt semmit előtte, lehet,hogy nem is akar menni, és örül, hogy így alakult.


Próbáljátok meg nélküle a bulit. Az időpontot már nem tenném át újra.


Amúgy nekem a 2 napos buli opció tetszett legjobban. Ott van az ész Karesznál :D

2022. máj. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldódott a probléma. El tud jönni péntek este előbb melóból és így csak pár órát fog késni, de jön :) Ott lesz mindenki pénteken!
2022. máj. 22. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!