Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akkor jövőre én is így csináljam?

Akkor jövőre én is így csináljam?

Figyelt kérdés

Egy lány elvileg a legjobb barátjának tart engem.

A születésnapján elhívtam találkozni és adtam neki ajándékot. Már a szülinapja előtt napokkal jeleztem hogy szeretnék vele találkozni aznap, hogy felköszöntsem.

Mostanában volt az én szülinapom, viszont ő nem hívott sem találkozni, és nem is ajándékozott meg, csak facebookon köszöntött fel.

Ezek alapján akkor jobban teszem, ha én sem adok ajándékot majd az ő szülinapjára?

Itt nost nem azon van a hangsúly hogy ajándékra lenne tőle szükségem, hanem hogy én kicsit jobban felkészültem az ő szülinapjára és felvetődött bennem a kérdés hogy lehet neki nem számítok annyit. Szóvá tenni nem terveztem neki, pesig rosszul esik.



2022. febr. 12. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igy

Jobban

2022. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A dolgok mostani állása szerint lehet, hogy tényleg jobb lenne, ha nem adnál neki következő szülinapjára ajándékot. Viszont ezalatt az egy év alatt még erősödhet, vagy épp gyengülhet is a barátságotok, és annak függvényében könnyebb lesz döntened majd.
2022. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En az egészhez is így állnék. Nem csak a szülinapjához. Nem kell erőszakosan, de lassan leépíteném.

Engem nem köszöntött fel, wgy héttel később még kiakadt,en miért nem őt. Mondtam, hogy ő se, erre az volt a reakció, jigy jajj de akkor is..



Aztán szép lassan leépült. Más baj is volt vele, én őt hallgattam, ő engem nem, leállított.


Fura, hogy így tart a legjobb barátjának...es ez nem sértődöttség, nekem nem az volt. Csak események, amik után jobban láttam a dolgokat,és az lett, aminek lennie kell. En nem szeretek valakivel együtt lenni (semmilyen kapcsolat), csak hogy legyen valaki

2022. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem tudom hogy hogyan erősítsek...mindig hívom találkozni, amikor nem tud valamit megoldani, segítek neki benne, egy olyan dolgot is csak egy köszivel letudott ami nekem több ezer forintomba került...kicsit úgy érzem akárhogy próbálkozom egyoldalú az egész
2022. febr. 12. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez a fura, hogy te teszel bele többet amikor szerinted ő tart téged s legjobb barátnőnek.
2022. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szerintem tart, hanem sokszor mondja hogy én vagyok a legjobb barátnője
2022. febr. 12. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6. Úgy nekem is te lennél, ha mindent megtennél nekem, közben én a kisujjamat sem mozdítom, mert te nem is szólsz azért, hogy ez nem fair. Ugye érted? Szerintem kihasznál, és tökéletesen látja is azt, hogy egy-két szóval el is tud téged bolondítani.
2022. febr. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki te sem.Elég ha te is Facebook on köszöntöd.Egy barátság kétoldalú hiába teszel meg te érte mindent ha o akisujjat sem mozdítja érted
2022. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!