Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Középiskolás fiú vagyok. Nem...

Középiskolás fiú vagyok. Nem járok el sehova. Nincsenek barátaim. Még lehetnek az érettségis éveim alatt, felnőttként? Egyébként főként Ausztriában szeretnék barátkozni.

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tény, hogy középiskolásként még nem coming outoltam senkinek, de 18-19 éves korom után rengeteg magyar barátot szereztem melegként is. Azért nem kell ennyire lenézni az összmagyar társadalmat. Biztos szerencsés is voltam és jobb körökben is mozogtam az egyetem kapcsán, de kvázi alig találkoztam személyesen homofóbiával.


Amikor pedig középiskolás voltam 2010-2014 között, akkor volt egy osztálytársunk, akiről mindenkinek egyértelmű volt, hogy meleg, de senki se bántotta és a lányok folyton próbálkoztak vele barátkozni is. Ha valaki homofób is volt, akkor megtartotta véleményét magának.


Az osztálytársaid tudják, hogy meleg vagy? Biztos, hogy homofób ott mindenki?


#5 és #8 válaszoló voltam.

2022. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem tudják, de szakiskola sajnos. Szinte mindenki utálja a melegeket.
2022. máj. 26. 21:39
 13/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egyszerű igy felnőni meg leélni egy egész életet
2022. máj. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ahogy végzek a tanulmányaimmal, egyből megyek Németországba. Ott biztos könnyebb lesz. Csak most a távolság miatt szeretnék Ausztriában barátkozni.
2022. máj. 27. 08:10
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor inkabb németül kéne irnod egy német fórumra
2022. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 Amint meglesz a jogsim, elkezdek osztrák fórumra írni.
2022. máj. 27. 15:26
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is van meleg haverom, na bumm. Nem fertőző és nem tömeggyilkos. Nem kell ezt ennyire túldramatizálni. Ausztriában is sokan lenézik a melegeket, tényleg mindenhol van barom.
2022. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetnek, minden csak rajtad, és a hozzáállásodon múlik. Hogyha szeretnél osztrákokkal barátkozni, a nyáron menji ki (dolgozni esetleg?), és lehet hogy találkozol néhány szimpatikus emberrel
2022. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!