Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Középiskolás fiú vagyok. Nem...

Középiskolás fiú vagyok. Nem járok el sehova. Nincsenek barátaim. Még lehetnek az érettségis éveim alatt, felnőttként? Egyébként főként Ausztriában szeretnék barátkozni.

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 18:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A németem nagyon jó.
2022. máj. 26. 18:38
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesznek maguktól! Ideje elkezdened beszélgetni, az osztálytársaid, évfolyamtársaid már rég kéznél vannak, ideális közeg. Ha ott nem megy akkor hobbi, sport nem köt össze emberekkel?
2022. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Itt nem szeretnék, mert az osztálytársaim utálnak. Meg más oka is van. Nem szeret engem a Magyar társadalom.
2022. máj. 26. 18:55
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
És miért nem?
2022. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Hát ha kölcsönösen nem kedvelitek egymást az emberekkel az egyetlen helyen, ahova eljársz, akkor nehéz lesz barátkozni. Tenned kell a dologért, valamilyen közösségbe kell járnod, hogy egyáltalán legyen lehetőséged új embereket megismerni.


Nekem mindössze egy barátom volt a középiskola során és vele se álltunk olyan közel egymáshoz. Most 8 évvel az érettségi után meg rengeteg barátom és haverom van már. Az egyetemen, gyakorlatokon, munkahelyeken rengeteg embert megismertem, aztán sokszor jöttek az új emberek a már meglévő baráti kapcsolatokon keresztül.

2022. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szeretnék eljárni, és fogok is. Csak Ausztriában szeretnék.
2022. máj. 26. 19:46
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
3 év kint élés után megnyugtatlan, hogy Ausztriában is vannak bunkók. Nem másik bolygóra mész, ha most nem tudsz nyitni senki felé, akkor itt sem fog menni.
2022. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na igen. Nekem is volt ilyen barátom, aki a külföldre költözéstől várta a megváltást, de hiába volt mindenki brutálisan barátságos vele az elején, vitte magával a problémáit és ott is egyedül maradt. Elsősorban magadon kell dolgozni, hogy az emberek akarjanak veled barátkozni. Egy kiegyensúlyozott, barátságos, boldog emberre egyszerűen tapadnak a többiek természetesen.
2022. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az az oka, hogy meleg vagyok. Még nincs jogosítványom, és hiába beszélgetek valakivel az interneten, nem fogok elmenni hozzá busszal, csak autóval. Az autó nagyobb mozgásteret biztosít. Tehát a melegségem miatt nem szeretnék itthon barátkozni túlságosan. De a jogsi lehet, hogy megváltotztatja a hozzáállásomat. Az iskolában ez miatt meg szinte kizárt a barátkozás. Fél év körülbelül, hogy legyen jogsim.
2022. máj. 26. 20:44
 10/18 A kérdező kommentje:
*Megváltoztatja.
2022. máj. 26. 20:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!