Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a legjobb(?)...

Mit csináljak a legjobb(?) barátnőm kétszínűségével?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk bff- ek. Tök jól elvoltunk egy baráti társaságban. 1 hónapja elkezdett a társaságunk “ menőbb” tagjával lenni. Bff- ek vagyunk, de társaságban undorító és közönséges engem meg szinte leszar. Ha ketten vagyunk normális. Elkezdi mindenhogy utánozni a menőbb barátnőnket, káromkodik, hasonló ruhákat hord. Nem csak én veszem észre ezt.

Mit csinálnátok?



2022. máj. 31. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Mi a búbánat az a Bff?!
2022. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Best friends forever


Ignorálnám. És elgondolkodnék, hogy tényleg a legjobb barátnőm-e.

2022. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán egy baráti társaságon belül hogy vannak menők és nem menők? Nem az a baráti tásaság lényege, hogy egy közösség vagytok? Amúgy egyszerűen csak ne törődj az ilyen barátokkal.
2022. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Találj magadnak pasit, kicsit hanyagold a bff-et. Ő féltékeny lesz, és majd újra jóba akar lenni veled.
2022. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Bff-ből átmennék Bfn-be.
2022. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen nekem is volt ilyen, számonkértem a barinőt, tagadott... mint utólag kiderült, az volt az igazi arca.
2022. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt megbeszélni vele felesleges, ezért csak ignorálnám.


Valami miatt fontos neki, hogy különleges bánásmódban részesüljön, valószínűleg otthon is elnyomva érzi magát.


Úgy áll hozza, hogy amíg csak egymásnak voltatok ott, addig egy "senki volt", most kitűnik a tömegből és ezt fent akarja tartani, ezért tamad, hogy bizonygassa, hogy ő már nem az a senki aki volt, ő meg eti a régi énjét, mert a régi énje nem bántott volna.


De könyörz, ne te legyél a játékszere, menekülj!

2022. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg eti = megveti


Könyörz = könyörgöm


Telefonom azt ír amit akar :D

2022. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!