Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok olyan lányt aki...

Hol találok olyan lányt aki barátkozna egy meleg férfival?

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdeklődési kör alapján?

Hobbik kapcsán lehet haverkodni.


Akár melegbárban is, én leszbikus nőként sok meleg pasival vagyok jóban, mert hát csak ugyanoda esz le minket a fene hétvégente 😉

2022. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept. Hetero nőként több meleg barátom is akad: van, akivel munkahelyen, van akivel 20+ éve egy szórakozóhelyen, van akivel már nem is emlékszem, hogy hol ismerkedtem meg, aztán barátság lett belőle.
2022. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell az ilyesmit görcsösen keresni és annyira akarni, majd jön magától.

Ha mégis nagyon akarod az egészet, akkor már rögtön tudatni kell a másikkal a szexuális orientációd és hogy te miért akarsz barátkozni mert amúgy félreértik szerintem sokan. Hihetik, hogy nem is barátkozni akarsz hanem hetero vagy és bejönnek neked, ha a nő hetero akkor talán örülni fog ennek talán nem, attól függ tetszel-e neki és akar-e bárkitől bármit. Ha leszbikus a nő, akkor meg vagy nagyon megijed és vonakodni fog mert attól fél, hogy többet akarsz, esetleg eleve utálja a pasikat (nem sokan, de van ilyen is) vagy pedig pont egy ilyen barátra vágyik és odáig lesz érted.

2022. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Baratkozz masik meleggel.

Egy normalis no normalis emberrel fog baratkozni.


Lassuk be azert,h a melegseg az evolucios zsakutca.

2022. jún. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Miért is, mert nem lehet természetes úton gyerekük? Hol van előírva az, hogy mindenkinek kötelező utódot nemzeni?:DD
2022. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!