Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen kétségbe vagyok esve, mert mindenki aki régen osztálytársam volt, illetve barátom, mára teljesen elfordultak Tőlem -azt hiszik meleg vagyok. Egyik nap találkoztam az egyikőjükkel a buszmegállóban, mire Ő elment onnan, és mondta a barátjának, hogy buz*kkal nem foglalkozunk. Próbáltam keresni őket az FB-n is, de valszeg levagyok tiltva. Félek, hogy másoknak is beadnak valami hülyeséget és akikkel egyébként jól megvagyok, még őket is elfogom veszteni. Sejtem, hogy ki és mi állhat a háttérben, de nem tudom, hogy hogyan vessek véget mindennek. Bárkit meglátok, azon gondolkodom, hogy vajon neki mit mondtak vagy mit tud. Persze, én tudom az igazságot, de ez sajnos nem elég. Nem szégyellném ha meleg lennék, de nem vagyok az, így gyakorlatilag valótlanság terjeng rólam, ami rosszul esik...


Valaki esetleg volt már hasonló helyzetben? Esetleg kérhetném segítségeteket?



2022. jún. 8. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod kitől indult beszélj vele.
2022. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És beszélj azokkal is, akikkel jóban vagy. Mondd el nekik, hogy mi folyik.
2022. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elfordulnak tőled ilyen jöttment pletykák miatt, akkor nem is voltak a barátaid valójában.
2022. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket #1-2 Nem sikerült megoldani, mert hiába kerestem, nem jött ki senki a lakásából.


#3, Hogy mondjam, nyilván igazad van!

2022. jún. 10. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Ilyenekkel nem kell foglalkozni! Nem tudom hayn éves vagy. De ők mind idióta barmok. Direkt akarnak téged megbantani. ezekkel nem érdemes beszélni mert semmire nem használná.

Ha az lennél akkor is azt mondanam h emeld fel a fejed és járj emelt fővel. Ezekkel a kutyákkal meg ne foglalkozz. Fordítsd hátat, nem barátok és nem normálisak. Energia vámpírok valószínűleg, és televannak rossz indulattal.

Máshol kell barátkoznod, éld az életed. Szerezz önbizalmat és menj el csajozni.

2022. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag tett neked egy óriási szívességet.


Velem is történt hasonló.

Nem homoszexualitás, de ez mindegy is, nem részletezem.

Becsületsértés rossz hír terjesztés kitalált történettel 0% valóságalappal.


A vége az, hogy "Hadd hulljon a férgese!" -alapon nem siettem cáfolni a vádakat!

Őszintén mondom, jól jártam!

Nagyon kevés ember kérdezett meg engem a vádakról!

Akik megkérdeztek, az a kettő, az egyik elkezdett mindenkinek írogatni, hogy nem igaz a sztori. :) Köszöntem, mondtam, hagyja csak, hadd hulljon a férgese, az, aki meg se kérdez, de szívesen hisz rosszat rólam! Ugyanis az az irigyem, nem pedig barát! Semmi keresnivalója a köreimben!


Nem mondom, hogy nem fájt, szétbőgtem a fejem, de közben tudtam, hogy ennek csak jó vége lesz, mert tisztul a "baráti" köröm.


Megmutatkozott minden szépen, es akik elhitték, azoknak nem volt más választásuk, csak elfordulni tőlem! :)


Nagyon örültem ennek! Mert nem sok barátra van szükség, hanem JÓ barátra.


Tudod, a hamis barátok csak elpocsekoljak az időt, a figyelmet a fontos dolgokról.


"Kitakarják előled" a jó embereket.


Igen ahogy előttem írták, emelt fejjel járj!

2022. dec. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!