Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzek így a barátom...

Miért érzek így a barátom iránt heteró fiúként?

Figyelt kérdés

Sosem volt normális barátom, de jött ő és annyira jó vele lenni. Élvezem a társaságát. De a napokban elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha. meleg lenne és esetleg bevallaná. Van bennem valami olyasmi, hogy nem utasítanám vagy valami. Nem tudom ezt megfogalmazni. Sosem volt még ilyen jó barátom.

100%-osan hetero vagyok.

16/F



2022. jún. 9. 22:43
 1/6 A kérdező kommentje:
ő is fiú. Bocsi
2022. jún. 9. 22:44
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon összeszedetlen voltam. Sosem éreztem még így
2022. jún. 9. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Lehet szereted ...
2022. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
dehogy vagy te hetero....
2022. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem a kérdést.


Ha bevallaná neked, hogy meleg, és te nem ítéled el, akkor azzal nincs semmi baj. Sőt, az a jó.


Ha viszont arra irányult a kérdésed, hogy a srác bevallaná, hogy meleg, és közeledne feléd romantikusan, és te nem utasítanád el, - nos, az sem baj - de ebben az esetben te nem vagy heteró.


Meleg, esetleg biszexuális srác vagy.

2022. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy hangzik, hogy azért van benned némi romantikus érdeklődés iránta.

Fiatal vagy még, nem kell magadat egyelőre "bedobozolni" bármilyen kategóriába, hogy mi vagy pontosan. Később sem egyébként, de az ember szerintem idővel talán jobban ki tud alakítani egy pontos képet magáról, mint kamasz korában. Adj neki időt, hogy kibontakozzon. Lehet, hogy később úgy fogod érezni, hogy inkább mégis a lányok érdekelnek, vagy akár úgy, hogy mindkét nem, bármi megtörténhet. A szexualitás annál fluidabb dolog, hogy csak úgy érdemes legyen kijelenteni, hogy "100% heteró vagy".

2022. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!