Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez egy egyoldalú barátság?...

Ez egy egyoldalú barátság? Márha barátságnak lehet nevezni. Én egy aspergeres hetero fiú vagyok és van egy barátom aki homokos, de neki csak ő számít. Aspergeres/f/26

Figyelt kérdés

Sajnos én nehezen barátkozom. Vannak rajta kívül még barátaim, de vele beszélek a legtöbbet. Sajnos sokszor mutogat nekem ronda és számomra undorítóbb férfiakról képeket. Viszont ha én linkelek bármit, akár a kedvenc animémet, vagy bármit ami nekem tetszik, elkezd sikítozni hogy :


EZT AZONNAL TÖRÖLD KI! TÖRLÖLD KI MERT GYEREKES ÉS EZ UNDORÍTÓ! Vagy. NŐK NEM LEHETNEK A SKYPEOMON EZ UNDORÍTÓ.


Ezen felűl nem mondhatok elötte olyan szavakat amik "CSI"-re végződnek. Nem mondhatom ki azt se, hogy cuki és nem mondhatok olyat ahol "TY" betü van. Ezek a betiltott szavak, illetve van még pár, csak nem jut eszmbe. Ezek hallatán ugyan így kitör...


Tegnap nem töröltem ki, mert ő sem törli ki soha a homokos férfiakat akik éppen...khhm... Persze szerinte az normális én pedig nem vagyok az, ezért nem kell törlnie... Mire ő letiltott és törölt skype-ról. Felhívtam hogy most ez mi és azt mondta elege volt belőlem, ezt nem viseli el tovább de majd talán valamikor visszajön ha kitöröltem... Neki ÉN vagyok az egyetlen olyan ismerőse, aki szóba áll vele. Gyakorlatilag rajtam kívül senkije sincs, csak velem tud beszélni minden este és erre azt mondja, jobb neki egyedül minthogy gyerekes vagy egyéb dolgokat kelljen néznie. Állítása szerint ezek őt idegileg kikészítik. Viszont én megnézem azt amit ő mutat.


Nem úgy kéne működnie egy baráti kapcsolatnak, hogy elfogadjuk egymást és kölcsönösen adunk és kapunk is egy kicsit? Mert itt csak én adok, ő kap. Azt is megfigyeltem, hogy meg akar szabadítani barátaimtól, degeneráltnak illetve pedofilnak ( nem tudom attól, hogy valaki kerékpáros edző aki gyerekekkel foglalkozik, az mitől lesz pedofil??? ) nevezi őket és elmondja rengetegszer hogy Ő az egyetlen normális barátom. Becsüljem meg. Nekem ezek a belémrúgások nagyon rosszúl esnek, nehezen kezelem az érzelmeimet és én vele ellentétben valóban nem tudok ezek után aludni. A politikai nézeteit nem is említem.... azt meg főleg, hogy mennyire örül hogy meghalt az apja...


2017. nov. 17. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

“meg akar szabadítani a barátaimtól”


Te jó isten, ne hagyd, hogy ennyire hasson rád. Azt nem igazán értem, miért barátkozol vele, ha ennyi gond van vele, (azt te tudod) de azt végképp ne hagyd, hogy rossz hatással legyen a többi (talán normálisabb) kapcsolataidra.

A barátod emlékeztet kicsit személyiségben egy régi barátomra (aki nem homokos, csak épp ilyen nárcisztikus), egy ideig tūrtem õt, magam sem tudom, hogy miért, utána végleg megszakadt a barátság, de nem hiányzik.

2017. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!