Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cink, nem cink de gyakorlatila...

Cink, nem cink de gyakorlatilag nincsenek barataim. Valaki van meg igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 34/F vagyok , es egy kicsit nehez nekem errol beszelni :)


Cink, nem cink de gyakorlatilag nincsenek barataim.


Rolam roviden annyi hogy csaladom van, rendezett korulmenyek kozott elek sot.. mondhatni hogy egesz sikeres vagyok az eletben. A barataim viszont teljesen elfogytak, kikoptak. Akik voltak azok elfoglaltak a sajat eletukkel ami vegulis teljesen ertheto mindenkinek ott van a munka meg a gyerek esetleg baratno.


Soha nem voltam egy tarsasag kozeppontja tipus altalaban egy szuk kor volt mindig korulottem es onnan is jo paran erdekbol. A tizen/huszon eveimbol nem alakultak ki melyebb kapcsolatok akiket akkoriban megismertem tobbnyire vagy engem nem erdekeltek vagy vallalhatatlan - zuros emberekkel hozott ossze az elet akiket aztan en offoltam.


En - magamrol legalabbis - ugy gondolom hogy nem mindennapos szines egyeniseg vagyok jo a humorom. Sok olyan (elet) tapasztalatom van amivel mas ember nem vagy csak ritkan talalkozik. Mondhatnam azt is hogy kulonlegesnek es emiatt egy kicsit kuloncnek erzem magam. (nem! nem bekepzeltseg szimplan igy alakult az eletem: peldaul fiatalon lettem szulo, vagy klasszikus munkahely helyett tobbnyire sajat vallalkozasom volt.)


A csaladom imadom komoly kapcsolatom van - elobb utobb talan ossze is hazasodunk majd - nyilvan O az elso szamu tarsam de jo lenne meg egy par masik felnott emberrel is kapcsolatban lenni :)


Kulfoldiekkel dolgozom a cegnel mindenkivel nagyszeruen megertjuk egymast - mondhatnam hogy szeretnek - a kozvetlen felettesem gyakorlatilag az egyik legjobb baratom: virtualisan. Mindossze evi egy-ket alkalommal talalkozunk ezek mindig 10/10 sikerulnek, van hogy vad bulizas maskor konstruktiv uzleti es szemelyes beszelgetesek. Ugy latszik hogy a kozel keleten tobb sikerem van..


Ebben az eletkorban nekem ugy tunik hogy az emberek elsosorban a munkahelyen ismerkednek/baratkoznak: na nalam a tavmunka miatt ez sem opcio. Van cegem, irodam de az alkalmazottaimra nem szeretnek "ratelepedni".


Ti mit csinalnatok a helyemben ? Szorakozni nem jarok (egyedul?), rendszeresem edzem, kirandulok (szinten egyedul) gyakorlatilag minden szabadidos tevekenysegben jol erzem magam: Szeretek jokat enni inni csavarogni utazni :)


Sajnos viszont az idom az eleg limitalt a gyerekek es az uzlet miatt.. es nem is vagyok az a tipus aki beiratkozik egy tenisz vagy golf klubba hogy aztan ott haverkodjon.


Ha valaki az altalam leirtakbol magara ismerne esetleg hasonlo cipoben jar mint en es szeretne beszelgetni vagy csak megosztana a sajat tortenetet azt szivesen fogadnam. Ha nincs hozzafuzni valod akkor is koszonom hogy elolvastad es pacsi mindenkinek :) !



2022. jún. 11. 02:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Én is hasonló cipőben járok. 33 vagyok és nő. Én is azt gondolom, hogy alapvetően jó tásaság vagyok, humoros, megértő, megbízható, jó hallgatóság. Ennek ellenére azt látom, hogy mindenhol mindenkinek több barátja (?) van, nekem pedig senkim nincs úgy igazán. Kisgyerekem van és sokszor beszélgetek a játszin felnőttekkel, de őszintén...mind csak leszívja az energiám, nincs meg senkivel a "kémia", tudod amikor igazán önmagad lehetsz, nem kell megválogatnod, hogy mit mondhatsz, mit tehetsz. A régi "barátok" lemorzsolódtak, de utólag már tudom, hogy nem is voltak igazi barátok, csak én azt hittem. Szóval nem könnyű. Alapvetően jól elvagyok egyedül, de nyilván jó lenne a tudat, hogy van valaki, akire lehet számítani, elakinek elsírhatod a bánatod, ha olyan van, vagy van kivel kimozdulni és feltöltődni, ha valamiért kicsit megfáradtál otthon. A lelkem mélyén má feladtam, hogy létezik ilyen ember :(
2022. jún. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Sokan vannak így. Nem életszükséglet.
2022. jún. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Nekem volt családom is, barátaim is.Amíg csak ki tudtak használni.

Most se párom,se barátom. És végre nem kell lelki szemetesnek lenni és megfelelni mások önzőségének.


Sok szépet találok a világban emberek nélkul is !


F

2022. jún. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk még így.
2022. jún. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek barátaim. Aki volt az kihasznált hogy cipeljem kocsival utána meg elkezdett velem rivalizálni.
2022. jún. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is virtuális kapcsolataim voltak mindig: ha én írok, van kapcsolat, ha nem írok, nincs, vagy örökre eltűnnek. Pár évente jó ha össze sikerül hozni egy-egy találkozót nagy néha.
2022. jún. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek

Nem is voltak soha

Pedig egy legjobb barátot igazán megérdemelne mindenki

2022. jún. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Össze kéne hoznunk egy találkozót, nemtől, kortól függetlenül.

Mit szóltok?

2022. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet a találkozó, de tuti nem jön össze. Sokan annyira megszokták a magányt, hogy nem is akarnak már tenni ellene. Tapasztalat, mert próbáltam már élőben is beszélgetni, haverkodni.
2022. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet volt,aki szeretne változtatni.
2022. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!