Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondolnál a barátodról,...

Mit gondolnál a barátodról, ha ő elmondaná neked, hogy pszichiátriai gyógyszert kell szednie minden nap, különben rosszul lesz?

Figyelt kérdés
2022. jún. 14. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
???
2022. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Hogy beteg.
2022. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah az lemaradt hogy a gyógyszertől lesz rosszul, ha nem veszi be ilyen elvonási tünet cucc
2022. jún. 14. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes ember pont hogy támogatni fogja az ilyen embert, nem leszólni. Épp elég baj az ha valakinek olyan gondja van hogy ilyenekre szorul.

Én tudom, mert hasonló cipőben járok, olyan mentális/idegi betegségem lett pár éve ami taccsra tette az egész életemet. Idén voltam osztálytalálkozón, alig mertem elmenni mert féltem mi lesz ha megtudják hogy beteg vagyok, és se melóm, se diplomám emiatt, de úgy döntöttem őszinte leszek, és nagyon jó érzés volt hogy mindenki támogatóan, együttérzően állt hozzám, nem véletlenül szerettem őket annyira annak idején. Akibe szorult némi józan ész + empátia az nem fog ebből viccet csinálni vagy fintorogni rajta, nem lustaságból vagy szórakozásból kínlódik senki ilyen dolgokkal.

2022. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!