Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Konditerembe hogyan szoktatok...

Konditerembe hogyan szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne odamenni valakibez, és szóba elegyedni vele, hogy ne legyen ciki és tolakodó?
2022. jún. 23. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem a legjobb hely erre, legalább is engem zavarna, ha valaki edzés közbe leszólítana.
2022. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy. Nem erre való. Mondom ezt úgy, hogy születtek már barátságaim fitneszteremben, de hónapok teltek el, mire elkezdtünk beszélgetni az öltözőben a többiekkel. Alapvetően nem ismerkedni jár oda az ember.
2022. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Én ugyan nem járok konditerembe, csak úszni rendszeresen (az is egyben vane gy konditeremmel), de mindig úgy gondoltam, hogy oda edzeni megy az ember, nem ismerkedni...

Amikor úszni megyek, eszemben sincs senkivel beszélgetni. Nem is lehet közben. Kondizás közben sem igazán tudom elképzelni.

2022. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Én nem értek egyet az előttem szólókkal. Szerintem simán lehet szóba elegyedni, még ismerkedni is egy konditeremben, ha ízlésesen csinálja az ember. Mondjuk kérj tőle segítséget, hogy milyen technikát használj, láttad, hogy ő nagyon jól csinálja a gyakorlatokat, esetleg edzhetnél-e vele, zavarná-e a dolog? Aztán megköszönöd a segítséget, megkérdezed, hogy viszonozhatod-e esetleg egy vacsival vagy üdítővel,sétával, aztán reméled a legjobbakat. Én nőként örülnék neki, ha végre valakinek lenne annyi vér a pucájában, hogy személyesen jön oda hozzám, nem pedig facen vagy valami appon keresztül ír egy üzit, hogy "szia teccel"...

Azért nyilván az időzítésre figyelj oda, ha látod, hogy pl popsi edzés van, lehet, hogy nem a legízlésesebb odamenni. Egyébként én azt mondom, hajrá. :)

2022. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Engem felidegesit ha megzavarjak az edzesem
2022. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!