Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lett elege másnak is abból,...

Lett elege másnak is abból, hogy a barátai állandóan csak piálni akarnak?

Figyelt kérdés

Egy barátom van, kérdeztem hétvégén nem lenne-e kedve elmenni bringázni egyet, fürödnénk a tóban meg lazulnánk. Mondja most nem, inkább "pihenne", mert megy inni be és nem tudja mikor ér haza (hajnalban, gondolom).

A másik barátom meghívott hogy sütögessünk egyet, el is mentem hozzá. Persze piáztunk, de valahogy egyáltalán nem élveztem. Mintha ilyen 15 éves lenne úgy viselkedett amikor már kicsit ittas volt, először fel volt pörögve, aztán teljesen passzív lett, össze-vissza beszélt meg hülyeségeket akart csinálni.

27-29 éves korosztály. Most mit csináljak? Menjek inkább egyedül mindenhova? Szoktam, de nem nagyon élvezem már azokat se. Alig van olyan ember aki normális lenne és ne a pia meg a bulizás, semmirekellő haverokkal való lődörgés lenne az egyetlen a hétvégi programja lazításként. Nagyon szomorú vagyok. :(


2022. jún. 25. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Nekem más káros szenvedélyem van ami miatt eléggé egyedül vagyok....nem kötelező amúgy egyiket sem csinálni, de azt lásd be hogy ilyen programot inkább barátnővel érdemes csinálni, én is max inni-tépni járok össze a haverokkal pedig 29 vagyok.


Mit lehet mást csinálni? Elviszel egy szép túrára?...hát reflexből nem lenne a válasz érted. Kocsikázni még talán vagy valami de ezek ilyen magán jellegű programok inkább.

2022. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem én ezt, de normális lányt is alig találni, akinek erre lenne igénye. Nekem az ivás meg ezek a dolgok már nem hiányoznak, régen is annyi volt, hogy érdekességképp oké, de nem kapcsolnak ki és nem érzem úgy, hogy előrébb lennék tőlük. Inkább csak elgondolkodtatnak, hogy mennyire nincs ez így jól.
2022. jún. 25. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Csak rendszerint már fiatal korosztályban is látják egymáson az emberek, hogy milyenek. Aki 20 évesen ivott kikapcsolódásnak, az 30 évesen is fog. Ezért választunk okosan barátokat. Neked egy új barát vagy egy pár kellene.
2022. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
1 es vagyok...nekem sincs sajnos barátnőm, tényleg nehéz találni erre is bárkit, de amúgy igen ebben az esetben ha a pia stb már nem okozna boldogságot inkább egyedül csinálnék valami mást. Én is fuvezek de már utálom hogy csinálom, azon kattogok mivel mással érezzem jól magam.
2022. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Hogy ezt barátnővel szokás csinálni, az egy ostobaság. Teljesen normális, hogy más dolgokat is csinálnál a piáláson kívül, hiába csak a barátod.


Valószínűleg vele nem fogsz, mert nem érdekli ez, nem ilyen életet él. Ismerkedj új emberekkel és menjél olyanokkal, akik szintén szoktak természetbe járni, bringázgatni, mozogni, sportolni. Úgyis elég káros, hogy csak 1 emberrel tartod a kapcsolatot.


Kezdésnek nézz körbe az fb eseményeken, vannak ilyen sportolós lehetőségek. Aztán bringás csoportokban, találkozókon, akár olyan helyeken ahol nem is gondolnád is találhatsz erre embereket (csak fel kell dobnod a témát).

2022. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Egyszerű, el kell kezdeni olyan közösségekbe járni ahol van közös érdeklődés. Ha nekem valaki azt mondja a túrára, hogy "kösz nem" akkor azt egyszerűen soha többet nem hívom és kész.


De például eljárok egyedül is, és kialakult társaságom, baráti köröm ezzel kapcsolatban, akik mindig kaphatóak valamire.

2022. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell innod annyit. Sőt inni sem kell, attól még mehetsz velük. Gondolom nem az ivás a cél, az csak a kísérő dolog.
2022. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozz ilyen kirándulós csoportokhoz fb-on. Aztán verődj oda csoportokhoz. Szoktak szervezni túrákat, de te is megteheted, aztán várod a jelentkezőket. Csak akad majd pár ember, akik normálisak és barátság szövődik.
2022. jún. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is voltak ilyen cimboráim, aztán elkoptak. "menjünk, igyunk, basszunk be"...nem mentem... "milyen vagy már, legyél kemény bazz..." stb, nem mentem, aztán nem hívtak többé... Hozzá kell tenni, hogy közben lett egy komoly kapcsolatom, akivel azóta házasok, családosok lettünk. És láss csodát, a haverok is családosak lettek, és ők sem piálnak már úgy, kinőtték, és most újra találkozunk, összejárunk, sütünk, főzünk. Oké, egy két sör és egy két pálesz lecsúszik most is, de nem azzal a felfogással mint 20 éve.
2022. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!