Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van itt olyan aki...

Más is van itt olyan aki állandóan otthon van mert nincsenek barátai nem tud elmenni sehova sem?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Nekem csak a parom van, baratom nincs, sokat vagyunk itthon, de jol erezzuk magunkat igy.
2020. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

A kérdésre válaszolva én így vagyok. Őszintén kimondva nem érzem magam kevesebbnek miatta. Csupán másképp szervezem az életem és nyitott vagyok a lehetőségekre.

Most elkezdek egy új tanfolyamot, talán ott megismerek valakit.

A szomorúság sem tart örökké.

2020. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Jelen. Talán ha vége lesz a járványnak és mehetek dolgozni (nem home office, azt nem akarom), majd ez változik.
2020. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, én is így vagyok.

Bár én már annyira hozzászoktam, hogy direkt nem is keresek senkit. Nincs hozzá lelkierőm már.


25f

2020. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, de én nem viselem olyan jól, mint az itteni hozzászólók. Egyetemre járok és olyankor el is vagyok, de minden egyes szünet maga a pokol. Nem találkozom senkivel, nem beszélgetek senkivel, nem megyek sehova és kb. a semmivel megy el minden egyes nap. Ilyen rövid időszakokra, főleg vidéken pedig lehetetlenség munkát találni, vagy valamilyen tanfolyamra járni. Olyan helyen élek, ahol kb. nincsenek is emberek a városban, nincsenek jó beülős helyek, nincsenek programok, nincsenek közösségek stb., szóval kb. majd meghalok.
2020. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, egy alapbetegség miatt választottam ezt a formát.
2020. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Ki szeretné, hogy elmenjek vele valahova? Lehet jelentkezni :D
2020. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2020. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
alapból nem akarok elmenni sehova. Egy rakás pénzért és egy jó nagy adag hitelért vettem a házamat.. majd miután végigmelózom a hetet szeretném végre élvezni a munkám gyümölcsét(ami a ház). Ki se teszem a lábamat!
2020. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jelen. Bp-i vagyok és csak a párom és a családom az, aki közel áll hozzám. Rosszul viselem, mert bár introvertált vagyok, de jó lenne néha összefutni valakivel. A középsulis és egyetemi barátságaim elkoptak, sokan külföldre mentek és sajnos akadt, akiben csalódnom kellett. Azt veszem észre, hogy erre a korra már mindenkinek van egy kialakult baráti köre, ráadásul az introvertált személyiség se előny :/

23l

2020. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!