Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátság meddig bírja ki...

Egy barátság meddig bírja ki személyes találkozó nélkül?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetemben évekig
2022. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl van egy barátnőm, akit itt a gyakorin ismertem meg és 8 éve vagyunk barátok, mindennap beszélünk. Érettségikor ismerkedtünk meg, azóta elvégeztük az egyetemet stb.


Igazából ez a két személyen múlik.

2022. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár mi amikor megismerkedtünk akkor nagyon sokat skypeoltunk, hamar egymásra hangolódtunk gyakorin amúgy.

2-es voltam.

2022. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős a barátság, akkor bármeddig.
2022. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyomós oka van rá az illetőnek (például külföldön él), akkor évekig. Ha néhány órára van tőlem, hát ne haragudj, de az 5-6. egymás után lemondott meghívást követően nem hívom többet, tök fölösleges. Ha emellett online sem beszélünk rendszeresen, akkor eleve úgy érzem, hogy nélküle élem az életem, ezen a ponton inkább megválok tőle. Nekem is jobb, ha nem töröm magam valakiért, aki látványosan lapozott az életben és megvan nélkülem.
2022. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha igazi barátság, akkor akár éveket is kibír.Még úgy is,ha nincs sűrű írogatás a neten!
2022. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha igazi barátság, akkor nem szar telibe a másik szemrebbenés nélkül, hanem talál alkalmat találkozni és kommunikálni. Fasz kivan már az ilyen 0 effort "barátokból", akik a saját leszaromságukat arra akarja kenni, aki belefárad abba, hogy könyörögjön nekik.
2022. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes ez, mert van olyan haverom/barátom akivel a való életben 1 alkalommal találkoztunk. Amúgy meg évekig rendszeresen gameltünk együtt.
2022. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan barátnőm, akivel együtt nőttünk fel, majd sajnos úgy jött ki a helyzet, hogy majdnem 2 évig nem tudtunk személyesen találkozni. És mégis kibírta a barátságunk és azóta szerencsére sokkal sűrűben sikerül összefutnunk.


Van egy olyan barátnőm is, akivel viszont azt hiszem ~2 éve találkozhattunk utoljára, viszont ez a barátság már szinte elhalt. Régen sokat beszéltünk, de mára már hónapokat várok, hogy visszaírjon egy pár soros üzenetet. Kár, mert nagyon hamar megvolt a közös hang és régen sokat találkoztunk.


Szóval emberfüggő, de tényleg a két félen múlik, nem elég csak az egyikük.

2022. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös válaszolóval értek egyet, de nekem 3 lemondás is elég volt, hogy a 4. hívásra beismerje, hogy nem akarja folytatni a beszélgetéseket és hazudott, amikor ennek ellenkezőjét állította. Miközben hónapokig "nem ért rá". Az igazi barátság találkozásokra épül és nélkülük csak nagyon rövid ideig bírja ki.
2022. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!