Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Történt már valakivel olyan,...

Történt már valakivel olyan, hogy összebarátkozott /barátilag csak! /interneten, levélben, chaten vagy bárhogy, és személyes találkozó lett belőle? Hogy alakult? Lett belőle tartós barátság?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jól alakult. Ritkán találkozunk, de elég jó barátnők vagyunk már 3 éve (leszámítva pár vitát). Pont 3 éve ismerkedtünk meg itt. :)
2012. okt. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátnőmet neten ismertem meg. Azonos érdeklődési kör miatt találtunk egymásra, 17 évesen, és fél év chat/email után találkoztunk személyesen (akkoriban 250 km-re laktunk egymástól). Ennek már 6 éve, Most 23 évesek vagyunk és továbbra is jó barátnők. Bár a kapcsolatot elsősorban most is neten tartjuk (most 80 km van köztünk), évente 4-5-ször találkozunk személyesen is.
2012. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. okt. 10. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 16 éves koromban ismertem meg és több mint 300 kilométer volt köztünk. 2-3 évig alig találkoztunk, (amíg középulis voltam) de napi szinten chateltünk...aztán pont mielőtt egy városba kerültünk az egyetem miatt volt egy nagy veszekedésünk és egy ideig nem kerestük egymást DEEE most egy albiban lakunk és itt röhög mellettem :D a legjobb barátnőm.
2012. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.

14 voltam, ő meg 15. És amíg őneki már volt azért baráti köre, akiben megbízott az anyja, az én szüleim engem nem engedtek sehová, mondván "biztos valami pedofil hazudozóval ismerkedek". Végülis 2 évre rá tudtunk csak találkozni.

Végülis... azóta eltelt 6 év és most, hogy egy városban lakunk végre, igaz, a két végében, minden hétvégén átmegyek/átjön szomszédolni. Meg még sűrűbben összefutunk. Tartós? Naná! :D

2012. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, egy fórumon "beszélgettünk", aztán haverkodtunk össze egy / nálam fiatalabb / lánnyal. Utána megismertem az édesanyját is, és így hárman jóban lettünk, közös programokat csinálunk, beszélgetünk.

35/N

2012. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!