Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha hetekig nem írna vissza az...

Ha hetekig nem írna vissza az egyik barátod, írnál neki megint, vagy kivárnál?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom, akinek írtam nagyjából 1.5-2 hete, ekkor megnézte az üzenetet, de elfelejtett válaszolni. Azért vagyok benne biztos, hogy “csak” elfelejtett, és nem direkt csinálja, mert nagyon el volt foglalva abban az időszakban, meg amúgy sem rá vallana, hogy direkt nem válaszol. Ennek ellenére szerintem ez egy jó kis módja annak, hogy megfigyeljem mikor jutok eszébe. Hiszen ha abban a pillanatban el is felejtett válaszolni, arra azt mondom, hogy oké, bárkivel megeshet, viszont azóta eszébe juthattam volna akár csak egyszer is, és akkor beugrik neki, hogy hoppá, nem válaszolt. Ezek szerint semennyire nem jutottam eszébe ennyi idő alatt. Ez jogosan esik rosszul, vagy túlreagálom? Neki is sok barátja van és nekem is, ennek ellenére nekem ő mindig eszembe jut, hogy mi van vele, hogy van stb. Elvileg egyik legfontosabb ember vagyok az életében, csak akkor milyen lehet a nem fontos?😂

Írnom kéne neki megint, vagy kivárjak?

24 évesek vagyunk.



2022. jún. 30. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem írj neki, túlreagálod. Nekem is vannak olyan fontos barátaim, akiknek csak ritkán írok. A fontosságot nem ebben mérem.
2022. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
A barataimmal surubben beszelek, a tobbi meg csak haver. En mar 1 nap utan felhivnam h mi a fsz van 😀
2022. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 én a fontos barátaimnak kb napi szinten szoktam írni, vagy 2 naponta, úgyhogy fura ez, hogy hetekig nem keres.

#2 na igen, más barátaimmal én is sűrűbben szoktam beszélni, ezért is fura.

2022. jún. 30. 14:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnék, régebben volt ilyen, hogy ráírtam ilyenért valakire, mert nem tudtam hova tenni, hogy írásban nem válaszol, személyesen meg másképp viselkedett, de leszoktam róla.
2022. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"én a fontos barátaimnak kb napi szinten szoktam írni"


Nekem ez sok lenne, a szüleimnek is szóltam, hogy nincs naponta annyi történés, hogy beszélgetni akarjak, és vannak más teendőim is.

2022. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a legjobb barátaimmal kB hetente 1xer beszélek. Találkozni meg kB 3-4 havonta a távolság miatt.

Pont elég a heti 1 . Néha van 2 hét is

Mindenki elvan foglalva

Meg nem is tudnék miről beszélni minden nap

2022. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 helyesbítek, nem csak én írok nekik, hanem meg se szakad a beszélgetés, tehát nem köszönünk el egymástól nap végén vagy délután, hogy “na megyek, szia”, hanem van, hogy lezáródik egy téma, arra nem reagálok már semmit, aztán másnap, vagy azután legkésőbb valami úgyis feldobódik és írok megint, vagy ugyanez fordítva. Oda-vissza működik ez a dolog, nem arról van szó, hogy mindennap én írok a barátaimnak, hogy “szia mizu”, mert az tényleg idegesítő lenne. Én például apummal is anno mindennap beszéltem, bárcsak még mindig tudnék.😢


Egyébként köszönöm a válaszokat!

2022. jún. 30. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha több hónapig nem válaszol az üzenetedre, akkor hívd fel telefonon.
2022. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Kanos vagy ?
2022. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!