Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudom,hogy bejövök egy...

Honnan tudom,hogy bejövök egy srácnak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó haverom,akivel nagyon jóban vagyok. Viszont mindenki azzal piszkál,hogy bejövök neki és ez biztos. Nem tudom,nem hinném. Mind a ketten párlapcsolatban vagyunk. Viszont szeretném ha nem lenne igazuk. Mire figyeljek oda, honnan tudjam,hogy ez egy jel,stb ha bejövök neki. 19L

2022. júl. 4. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Úristen...

Te is csak muszájból vagy együtt akit nem szereted?

2022. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátomat szeretem, nem erről van szó. Hanem mindenki azt mondja hogy a haveromnak bejövök, de én ezt nem érzékelem. Ezért kérdezek mi az amire oda kell figyelni ha találkoznék vele. Legjobb Havernak jó de nem akarok tőle semmi kapcsolatot, a barátomat szeretem.
2022. júl. 4. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk leülsz vele szembe és szóban feltárod a pletykát előtte, majd tisztázod vele..."nehéz az élet":DDD
2022. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Mért baj az, ha bejössz neki. Az ember haverkodni is azzal kezd, aki szimpi neki.
2022. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!