Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyikünknek jogosak az...

Melyikünknek jogosak az érzései/véleménye?

Figyelt kérdés

Van/volt egy fiú barátom. Tizenakárhány éves koromban ismertem meg. Tizenéven keresztül barátok voltunk. De olyan igazán jóbarátok. Jártunk táncolni, bulizni, szórakozni. Sokat beszélgettünk. Aztán én elkezdtem érezni iránta valamit. Imádtam vele lenni. El is mondtam neki. Nem utasított el, de nem is léptünk előrébb. Ám egy házibuli után lefeküdtünk.

Pár hónapra rá megismerte egy “barátnőmet”, akivel összejött és elég sokáig együtt is voltak. Ez idő alatt sokszor hívtak, hogy menjek velük ide-oda, de képtelen voltam. Már a gondolatától is görcsbe állt a gyomrom, nem bírtam volna az enyelgésüket nézni.

Miután szétmentek, a srác a képembe vágta, hogy nem vagyok igazi barát, szégyelljem magam, többet nem akar látni, amiért nem mentem velük sehova. Mondtam neki, hogy meghasadt a szívem, mikor összejöttek, és képtelen lettem volna bőgés nélkül a közelükben lenni, ennek ellenére megszakított velem minden kapcsolatot.

Tényleg én vagyok a szemét?


2022. júl. 8. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemét vagy, csak reménytelenül szerelmes. Neked leginkább az fáj hogy a srác nem viszonozza az érzéseidet. Jobb is ha átmenetileg - amíg elmúlik a szerelem-érzet - megszakítjátok a kapcsolatot mert csak szenvedést okoz neked. Beleragadsz egy olyan dologba aminek semmi értelme!
2022. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
76%
A tiéd a srác egy gyökér
2022. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes. Azt azért túlzás lenne így kimondani. Pusztán nem értem, hogy miért nem érti, nekem mennyire fájt volna a közelükben lenni. Miért gyűlölt meg ennyire, miközben ősidők óta ismerjük egymást?
2022. júl. 8. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

#3 nem gyűlölt meg csak nem szerelmes beléd és ennek megfelelően gondolkozik. Egy havercsaj voltál aki kezdte "idegesíteni" az érzéseivel és azt látta hogy hirtelen 180 fokos fordulatot váltva elkezdted kerülni. Mivel nem szerelmes beléd ezért nem is fogja megérteni a mérteidet, a gondolataidat. Ez a story ennyi volt, engedd el, lépj rajta túl.

Ha nem vagy szerelmes akkor bocs de nem mindegy neked hogy a fickó akar-e veled kokettálni vagy sem??? 5 millió ffi van Mo-n. Barátkozz, pörögj azokkal akikkel azonosak a gondolataid.

2022. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez is szerelem. Ha esetleg nem is az a lángoló. Ha nem lennél szerelmes, pont leszrnád, hogy kivel van és hova mentek együtt.
2022. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a lánnyal jóban vagy még?
2022. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A lánnyal sem tartom már a kapcsolatot. Világ életében azt hirdette magáról, hogy neki csak a kockahas számít, meg csak magas pasival jön össze.

A szóban forgó srác pedig alacsony és apatestű.

Csakhát van neki pénze…

2022. júl. 8. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

“Nem értem, hogy miért nem érti, hogy nekem mennyire fájt volna?”


Azért, mert önző. Fontosabb neki, hogy haszna származzon belőled, mint az, hogy tekintettel legyen az érzéseidre.

2022. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!