Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furán viselkedik a legjobb...

Furán viselkedik a legjobb barátom, megváltozott?

Figyelt kérdés

Igazából 4éve már ő a legjobb barátnőm, sose volt még ilyen nekem, ha volt is, nem igazai barát volt. Vele viszont minden más, megtudunk beszélni mindent. Nagyon szeretem és olyan mintha a másik felem lenne.

Pár hónapja viszont kezdünk eltávolodni, ha találkozunk is olyan, mintha muszájból tennénk már. A munkahelye miatt új baráti társasága lett, akikkel állandóan csinál valamit, persze rám is szakít időt, de nagyon olyan, mintha muszájból tenné. Azóta egy sráccal is összejött, aki tök szimpatikus nekem, de úgy érzem megjátsza magát előtte és már nem tudom eldönteni, hogy ez lenne az igazi énje, mert megváltozott vagy csak olyan szerepbe kényszeríti magát ami nem ő.

Nekem ez az új énje nem jön be. Már nem az aki volt. Most éppen nem mondanám hogy rosszban vagyunk, de nem beszélünk. Megbantott engem egy kisebb nézeteltérésnél, mostanában minden egyes szavamba beleköt. A közös barátunkkal viszont állandóan dumál, azt mondta neki majd rámír, hogy megbeszéljük a dolgokat, de napok óta semmi.

Hiányzik nekem,de nem érzem úgy hogy nekem kéne lépnem elsőnek és félek is hogy hiába békülnénk ki, semmi se változna.

23L


2022. júl. 8. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ennek kicsit olyan szaga van hogy "kiakarja próbálni ezt az életet – nélküled". Mert te "zavarod". Zavarod olyan értelemben hogy azt a szerepet amit felvett az új munkahelyén valamint az új párkapcsolatában nem egyezik azzal amilyen volt elötte és veled. Szóval zavarja hogy te ott vagy és látod rajta hogy valamilyen maszk van rajta, és es nem is ő...


Én is sajnos átestem egy nagyon hasonlón, a vége az lett hogy a barátnőm hajszolta az új életvitelt ami nekem fakenek tűnt és nem passzolt szóval eltávolodtunk. Azóta se vagyunk barátok.


Ha nálad is ez a helyzet akkor nagyon sajnálom :( de barátok jönnek és mennek...


Amit még megpróbálhatsz hogy leülsz vele és megkérdezed őszintén hogy "Marcsa, úgy érzem kerülsz, elhanyagolod a barátságunk és furán viselkedsz. A furán viselkedést x és y szituácóban láttam. Te hogy látod ezt?"

2022. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!