Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik legjobb barátom megválto...

Egyik legjobb barátom megváltozott, csúnyán viselkedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 8 éve barátok vagyunk. Mindig normálisan lehet vele beszélgetni ha csak ketten vagyunk, de ha többen akkor mostanában kötözködik, belém áll. Fél éve még minden normális volt pedig.


A legnagyobb probléma most kezdődött. 1.5 hete volt a 17. születésnapja és nem tudtam elmenni hozzájuk, pedig (hárman vagyunk legjobb barátok egyébként és ő a 3. tag) régóta terveztük. Sajnos egy hereműtétem volt, amit nem szerettem volna elmondani senkinek max a 1. legjobb barátomnak. Azt mondtam, hogy nagyon lebetegedtem és majd bepótoljuk (Megjegyzem ő sem volt ott az enyémen mert külföldön volt a családjával.).


Üzenetbe beszélgettünk, azt mondta mekkora s*r alak vagyok, itt kamuzok neki, hogy lebetegedtem stb. Utána tök normálisan beszélgettünk még 1 órát aztán később rám írtam, még akkor is normális volt és egyszer csak olyat írt, hogy hagyjam békén, nincs ideje egy ilyen kamus g*cir. Nem tudom hova tenni a hirtelen hangulatváltásait. Egészen addig én kulturáltan írtam, aztán mondtam, hogy ne legyen már ekkora b*nk f*s, én se szívesen vagyok beteg. Erre annyit írt, hogy én vagyok az.


Ugye én a műtét óta még mindig itthon vagyok. Rá 2 napra elmondtam a műtétet az 1. legjobb barátomnak és megkértem, hogy, beszéljen vele élőben (Ugye iskolában.) és mondja el neki a dolgot(Én a viselkedése után már nem akartam neki és nem is lettem volna képes írni neki.). Elmondta neki és azt mondta, hogy annyi volt a reakciója, hogy megvonta a vállát, azt mondta "lesz*om" és témát váltott.


Majd vártam, hogy ezek után bocsánatot kér, ír, vagy valamit reagál rá legalább, de azóta se semmi.


Most nem tudom mi tévő legyek, de már másfél hete itthon szorongok miatta és nem tudok nem erre gondolni.


Köszönöm ha elolvastátok és válaszoltok!


Kérlek adjatok tanácsokat!



2019. febr. 28. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Pofàn kell vàgni.
2019. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
Ez nem legjobb barát. Szerintem legjobb barát egy lehet. Maradjon az ilyen nagyon jó haver inkább. Ha egy ilyenért megutál, vagy megharagszik az nem hiszem, hogy barátnak mondható. Mondd meg neki, hogyha nem birja felfogni miért nem mentél el, akkor hagyjon békén.
2019. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Majd te beszélj vele a normálisnál picikét erősebb hangerővel szerintem. Ő nem lehet százas.
2019. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Aki még ez után sem tér magához bass_a meg a jo édes...

Kiméld meg magad egy ilyen senkitől aki még egy komoly mütét után is durcizik....főleg h fiúk vagytok ezt komolyan kéne venni

Én is komolyan vettem a batátnöm petefészekcisztáját... Ő se merte elmondani de basszus aki ez után sem veszi észre magát... De pofán püfölném...

2019. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Velem is ez van.

Ez ilyen kamaszkori hülyeség.

Az én legjóbbarátom kb egy fél éve furcsán viselkedik és alkoholizál az "új legjobb barátaival" s amikor megszeretném ezt a dolgot beszélni olyankór vagy témát vált vagy úgy csinál mintha meg se halotta volna.



Amúgy ne aggódj kerűl új barátod,tudom hogy szar űgy elengedni de ez a természetes rendje, ezen nem lehet változtatni

2019. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!