Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet ebből peobléma, és bele...

Lehet ebből peobléma, és bele se kezdjek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel jól megvagyunk de ő egyben az exem is. Most ismertem meg egyelőre anonim módon (da már rájöttem ki az) neki az egyik barátját, akivel jól kijövünk. Ő nem tudta hogy a barátjának én vagyok az exe, akkor se tudott rólam még amikor együtt voltunk. Bár a jó barátság szerintem 2 emberről szól, de előbb utóbb biztos kiderül és az ilyen hármas viszonylatokban mindig adódni fog valami probléma. Szerintetek folytassam így, vagy lehet ebből bonyodalom és bele se menjek?

2022. júl. 21. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

A tiszta es oszinte ut a legtisztabb. Az elejen le kell rantani a leplet ea tul kell esni a nagy felfedezesen. Akkor lesznek reakciok, stb., de tovabb lehet lepni onnan.

Ha elkezdesz titkolozni semmi ertelme mert ugye igyis ugyis kinfog derulni…

2022. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!