Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdetek el barátkozni...

Hogyan kezdetek el barátkozni a húszas éveitek kezdetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég triviális kérdésnek tűnhet, de okkal kérdeztem. Nemrég töltöttem be a 23-at és sajnos eddig az életemben egyetlenegy barátom sem volt, aminek a legtöbb esetben megvoltak az okai. Iskolában visszahúzódó, csendes gyerek voltam ezáltal kiközösítés áldozata lettem. Voltak alkalmak amikor fizikailag és verbálisan is bántalmaztak. Igaz utána már ezek az abúzusok elmúltak de rányomták a bélyegét az ismerkedésnek. Emellett szinte minden nap a szüleim marakodását kellett átélnem. Válás után egyre komolyabban kezdték el megint ugyanazt. Tavaly ért véget ez végérvényesen apám halálával. Ezeknek köszönhetően alakult ki nálam a szociális fóbia és a túlzott szorongásérzetem. Az utóbbi idők a gyász feldolgozásával és magam rendbetételével telt.

Úgyhogy ahogy teltek múltak az idők egyre nagyobb igyényebb lett ahhoz, hogy kinyíljak és ismerkedni kezdjek el emberekkel. Természetesen lesznek még olyan időszakok amikkel meg kell bírkoznom, ezért jó lenne ha lenne pár igaz barátom akik mellettem fognak lenni és könnyebb lesz átvészelnem.

Köszönöm ha végigolvastátok, várom a válaszaitokat 😀



2022. júl. 22. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

sehogy :/

a 30-as éveimig pont ugyanolyan maradtam...

Az elején még próbálkoztam az egyetemen...de...elég sikertelenül...


Igazából most kezdtem el 31 évesen.

De :D most se nagyon akar összejönni 😶

2022. júl. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Gyerekkorban könnyebb
2022. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Elég csinos lány voltam. Szerettem pár alternatív együttest eljártam a koncertjeikre. 1-2 alkalommal egyedül aztán megismerkedtem ott másokkal. Legközelebn már együtt mentünk.
2022. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3.) - "voltam" ??? o_O)'
2022. júl. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah hát van önkritikám. Már elmúltak azok az évek. :) De nem baj.
2022. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5.) - miért ? - Hány éves vagy jelenleg ? o_O
2022. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!