Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki csak velem csendes,...

Ha valaki csak velem csendes, akkor biztos hogy nem érzi jól magát/unatkozik?

Figyelt kérdés
Sokáig csak interneten beszélgettem egy lánnyal (én is lány vagyok). Nemrég találkoztunk élőben először, mászkáltunk és vásároltunk. Ha feldobott valami témát azt kiveséztük, de sok volt a csend is. Aztán csatlakozott hozzánk a párja, és feltűnt hogy ők viszont folyamatosan beszélgetnek, viccelődnek. Rögtön arra következtettem hogy biztos kellemetlen volt neki az a sok csend és most unalmasnak tart... Ennek ellenére hívott hogy találkozzunk megint. Arra is gondoltam hogy mivel tudja hogy introvertált és elég csendes vagyok, úgy volt vele hogy nem akar leterhelni és folyamatosan beszélni, majd dobok fel témát ha akarok... Szerintetek?

2022. júl. 22. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azt gondolta de miert nem kerdezed meg ot? Ha mar amugy is baratok lesztek ez belefer nem?

Meg amugy az is lehet hogy o se annyira beszedes elso igazi talalkozasnal, a baratjat meg ugye mar ismeri regota.

2022. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!