Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes újra barátkozni vele?

Érdemes újra barátkozni vele?

Figyelt kérdés

Mikor a jelenlegi sulimba kerültem, az első nap összebarátkoztam egy másik sráccal. Hamar megtaláltuk a közös hangot, sulin kívül is találkoztunk szinte minden nap.

Így ment ez idén júniusig. Ekkor neki lett barátnője, aki nekem is nagyon bejött, de a jelenlétében visszafogtam magam, eszembe sem jutott rányomulni. A lány viszont láthatóan kedvelt engem, mikor beszélgettünk, a vállamra tette a kezét, később már a nyakamat is simogatta. Aztán egy nap a haverom elmondta, hogy szakítottak a barátnőjével. Pár nappal később, mikor találkoztam a lánnyal,már nem volt olyan barátságos, mint korábban, később már nem is beszélgettünk. A haverom viszont megvádolt azzal, hogy elcsábítottam az exét, ezért lett vége (holott én egyszer sem kezdeményeztem nála). Trágárul beszélt velem, azután rángatott is. Én nem álltam ellen, vártam ameddig el nem engedett. Ezután már nem beszéltünk hetekig.

Pár napja viszont bocsánatot kért, azt mondta, megbánta, amit tett hirtelen felindulásból, meg rájött, hogy nem én voltam a szakítás oka (amit amúgy sem sajnál).

Elfogadtam a bocsánatkérését, azt viszont nem tudom, érdemes-e folytatni a barátságot egy ilyen eset után.

Érdemes folytatni ezt a barátságot, vagy végleg zárjam le?



2022. júl. 25. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a haverod

Miért hagytad a lánynak egyáltalán hogy hozzád érjen vagy simogasson?

Jó barát vagy te is azért.

Ha az én haverom nője kezdené el a nyakam simogatni stb rögtön elküldeném a picsaba de még a barátomnak is jelezném hogy szerintem nem oké amit csinál a csaj...

2022. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem folytatnám a barátságot. Nincs harag, de nem keresném, ha ő keres akkor kimenteném magam bármit szeretne.
2022. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy itt a csaj volt a ribi, egy ilyen hölgyemény nem ér annyit, hogy el veszíts egy igazi havert.

Bár jelezhetted volna neki a történteket, de lehet hogy egyből nem hitte volna el, tanultatok belőle.

2022. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Én megbocsájtanék a bántalmazásért és még a nőjét is elvinném :D
2022. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!