Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erdemes vele baratkoznom?

Erdemes vele baratkoznom?

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel mostanaban osszebaratkoztunk. Mar voltam naluk, o is nalunk.(Nala kevesebbet vannak otthon a szulei, igy inkabb naluk voltunk).

November elejen egy busszal jartunk, aztan o elkezdett el-el maradni. Mindig a hamarabbi busszal ment, vagy az apjaval. Az elejen mondta, hogy most tanulnia kell, stb., de mostmar nem is szol. Szoval velem mostanaban egyaltalan nem jon. Ami nem baj, mivel igy en is tudok maskepp(kenyelmesebben) iskolaba menni, de ezaltal lenyegesebben kevesebbet talalkozunk. Mikor talalkozunk, akkor is mindig en hozom fel az otletet. Ma is mondtam neki, hogy talalkozzunk, mert mind a ketten hamar vegeztunk. Vegul valahogy megsem ert hamar haza.

Mikor beszelgettunk, volt egy csomo elmeselnivalonk egymasnak. O elmeselte a napjat, en meghallgattam, beszelgettunk. Aztan mikor en meseltem, telefonozott kozben vagy belebeszelt egyaltalan nem odaillo dolgokat, hogy ,,de finom ez a kave".

Mit csinaljak? Szakitsam meg vele a kapcsolatot? Vagy meg beszelgessek vele messengeren? Fogalamam sincs mit kellene tennem. Nincs tul sok baratom.

17/l



2019. nov. 27. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne szerepelj erdektelen kozonsegnek!


Ha a te dolgaid, a te eleted nem fontos, hogy meghallgasson, akkor hagyd! Az ilyen nem barat! Keress hozzad illot! Akivel hasonlo erdeklodesuek vagytok! Őt meg hagyd a francba, bekepzelt pina!

2019. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!