Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki aki a legjobb...

Ha valaki aki a legjobb barátjának tart, normális ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
Utoljára július 14-én beszéltünk, a legutolsó üzim látta, de nem írt rá semmit. Múlt héten felhívott telefonon, de akkor is csak segítségért, azt hogy hogy vagyok, kb. júl. közepe óta nem érdeklődte meg. És egyébként úgy találkozunk év közben havi 1x hogy ugyanazon az egyetemen tanulunk, nyáron pedig egyáltalán nem találkozunk. Ha számon kérem, akkor ráfogja hogy sok a dolga, de a szaktársaival meg elmegy inni. Amikor engem műtöttek akkor megígérte hogy beszélni fogunk telefonon, de elment buliba és csak akkor kapott észbe amikor már engem megműtöttek. Úgy érzem hogy kicsit sem értékel. Ha megbeszélem ezt vele, akkor elhív találkozni, és kedveskedik, majd ha látja hogy megbékéltem akkor minden kezdődik elölről. Nem azt várom el hogy folyton velem lógjon meg órákig chateljünk, hanem nem hiszem el hogy 1 momdatra sincs ideje.

2022. júl. 25. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mért kérdezel olyat, amit te is tudsz?
2022. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megerősítés :(
2022. júl. 25. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyilvánvalót mért kell megerősíteni? Mért nem tudod saját jogon eldönteni, hogy ez nem barátság, és a kapcsolat megszűnését tudomásul venni, a továbbiakban a társaságát nem keresni?
2022. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!