Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez egy normális dolog a...

Ez egy normális dolog a barátságban, barátjának tekint-e engem?

Figyelt kérdés
van egy osztálytársam, akivel nagyon jól elvagyok a suliban, mindketten fiúk vagyunk,jól eltudunk beszélgetni, dumálni,szerintem sok a közös bennünk.Egyes esetekben azt veszem észre, hogy csak úgy mellettem van,a közelemben..pl:. mikor egy feladat van tesi órán akk egymás mellett vagyunk, mikor megyek a suliban akkor is mellettem van.Ez normális, tudatos a részéről, tehát közeledni akar felém, vagy csak véletlen?Mikor dumálok vele mindig a szemembe néz, vagy kétszer már telefonon is hívott...ő barátjának tekint és közeledni akar felém, jól értelmezem a jeleket vagy nem? /14f Igaz nem mindig van velem,mással is haverkodik.Ez természetes?

2014. febr. 21. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a barátjának. De aztán semmi b*zulás, b*zulás az nuku! :D
2014. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a barátjának tekint. Vigyázz rá, a férfiak barátsága az egyik legszebb kapcsolat. Főleg az ilyen fiatal korban kötöttek azok, amik holtáig kísérik az embert. Nekem is van barátom, akivel több mint 30 év után találkoztam, de ugyanolyan szívmelengető volt meginni egy kávét, felemlegetni a múltat, mint régen.
2014. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!