Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azért ír nekem (papír)leveleke...

Azért ír nekem (papír)leveleket, mert kedvel vagy csak magát akarja magasztalni milyen boldog élete van, hogy ezzel engem bántson? 20L

Figyelt kérdés

Szerintem fontos lesz a részleteket is elolvasni:

Lehetne rögtön azt mondani, hogy túlgondolom, viszont úgy érzem már századszorra is kihasználnak. Szóval, ha nem is jövök rá az igazságra, de jobb, ha kiírom magamból.


Van ez az ázsiai fiú, aki egyidős velem - kb 1 hónapja ismerem.

Írta az első levelében, hogy csak olyanoknak ír kézzel írott leveleket (lefényképezi a papírt és elküldi online), akiket valóban kedvel és törődik velük. Szimplán szeret ilyesmiket készíteni. Ennek örömére felszabadultak bennem az érzelmek, és cserébe egy szomorkásabb levelet küldtem vissza, mert úgy éreztem, hogy neki bármit elmondhatok.. a magányról szólt és hogy mennyire nem élem az életem boldogan:D

Erre oké...írta, hogy majdnem megkönnyezett és pátyolgatott, azután asszem 2-3 napig nem írt egyáltalan. Kivéve ma, hogy elmondja, holnap hozni fog egy újabb levelet, hogy elmondja miért volt annyira elfoglalt, hogy történtek jó események, és hogy hosszabb levélre kell számítanom.

Tisztában vagyok azzal, hogy irigy vagyok, különösen olyan emberekre, amilyen ő. De azt sem akarom megjátszani előtte, hogy mennyire jóbarát vagyok számára. Nem vagyok az:D A levelei csak arra jók, hogy esténként legyen mire sírnom.


Végre azt mondhatnám, valaki foglalkozik velem, mégis mintha kihasználva érezném magam még így is.



2022. júl. 26. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Azért írja, mert bekukkantana a bugyidba. Lehet valaki bármennyire "romantikus", 1 hónap után ilyeneket csinálni több mint átlátszó. Ha együtt vagytok x ideje, akkor más tészta, elég személyes és szívhez szóló. Ebben a helyzetben ez így nevetséges. Egyébként meg hogy lennél "jó barátja" valakinek 1 hónap után? Miről beszélsz?


Magányos vagy, mert semmit nem teszel ellene, csak panaszkodsz. Megkéne ismerni új embereket, kimozdulni, beszélgetni másokkal. Elmenni programokra, ismerkedni, elhívni ide-oda másokat.


Amiket csinálsz, azzal lényegében könyörögsz hogy 1-1 ilyen figura csinálja neked a hülyeségeit vagy ahogy te fogalmaztál, "századszorra is kihasználjanak".

2022. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam magányos, tudom milyen ez. :( De állítsd le. Semmi jó nem származik belőle.
2022. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Légy óvatos nagyon! Azzal, hogy kiöntöd a szíved potenciális célponttá is válhatsz! Pénzt semmilyen körülmények között ne adj! Ezt jól jegyezd meg! Akármilyen szomorú sztori jön.
2022. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# na, dehogy adnék XD Volt ilyen exem, hogy el akarta kérni tőlem a bankkártyámnak a hozzáférését, mert szerinte ez a bizalom.
2022. júl. 27. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, túlgondolod.

Játssza az agyát. "Írok egy levelet, amiben leírom, hogy majd le fogom írni, hogy miért nem írtam". A legnagyobb műmájer. Mielőtt nagyon belemélyednél, nézd meg a The Tinder Swindler-t

2022. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

6# meg van az esti program, köszke.

“Műmájer” - van benne valami..

2022. júl. 27. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!