Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy bakancslistás " álmom "...

Egy bakancslistás " álmom " még kiskoromról, hogy legyen egy levelező partnerem.! ( Papír- boríték- toll - ceruza. ) Nem internet! :D Van itt olyan, akinek lenne kedve? (:

Figyelt kérdés

Kb, havi egy levélváltásra gondoltam ! :)


23/L.



2016. szept. 8. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól hangzik, de mi értelme van a másik fél részéről?


Mármint, hónapok alatt derülne ki, hogy egyáltalán tudtok-e valamiről beszélni, vagy teljesen különbözőek vagytok.


Én benne lennék ilyenben, ha tudnám, hogy érdemes beszélgetnem azzal az emberrel, akivel írok. Egyébként értelmetlennek látom.

2016. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Arra goldoltam, hogy pár mondtot lehetne itt váltani! Kölcsönös szimpátia esetén Facebook csere , ott is kiderülhet ez - az.. és utána!

Egyébként egy " fiút és egy lányt keresek " ( min. )

2016. szept. 8. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Faszbookot nem használok. A gmail minden igényt kielégít. Van chat, videa, és szimpi levelet is írhatunk.

Nem kell papír ceruza és postán sorban állni.

Van még egy előnye. Ha mondanivalód lerovod, a küldés gombal azonnal továbbítod. És ha Én azt olvasom, a válasz sem bonyolultabb.25F

2016. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én régen sokat leveleztem és mostanában eszembe jutott, hogy jó lenne megint. Nem tudom mennyi a korhatár, szerintem kicsit "öreg" vagyok hozzád képest, lehet, hogy már nem lenne sok közös téma.

29/L

2016. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem adnám már ki a címemet egy idegennek. Régi ismerősöd nincs, aki elköltözött?
2016. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van két tesóm, ha para lenne ! :D


.. Nem biztos, hogy nem lenne ! :) sőt! :D

2016. szept. 8. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én benne lennék :)
2016. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!