Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az örök barátság titka?

Mi az örök barátság titka?

Figyelt kérdés

Számodra egy igaz barátnak milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie?

Mégis mi az örök barátság titka? Hogyan tarthat egy barátság egy életen át? Mi a "titok"? Tudom, hogy más életszakaszba kerülnek az emberek, valakinek családja lesz.. de tényleg mindennek véget kell érnie? Ezzel kapcsolatban minden érdekelne, akár saját történetek is.


Az elmúlt időszakban elvesztettem olyan barátokat, akikről azt hittem, hogy örökké az életem részei maradnak. Van ami az én hibám, van ami nem.. de mind megviselnek. Szeretnék jobb ember, jobb barát lenni. Ami zavar, hogy nagyon apróságokon csúsztak el ezek a barátságok pl.: Én jobban szeretek személyesen beszélgetni.. az egyik barátnőm, ezért csak utólag tudta meg, hogy tetoválásom lett, ami miatt egy 14 éves barátságom szakadt meg. (Hozzáteszem mind nagykorúak vagyunk). Most is 4 óra van és én éppen a miérteken agyalok, mert nagyon fáj. Tényleg én lehetek ennyire rossz ember, hogy ilyen könnyen eldobnak? A legjobb barátnőm nem is küzdött a barátságunk megmentéséért..csak beletörődött. Én meg még mindig teperek, mint egy h*lye, mintha csak nekem kellene tennem érte, mert még mindig próbálok hinni abban, hogy neki is olyan fontos volt a barátságunk, mint ahogy azt korábban hangoztatta.

Mióta véget értek ezek a barátságok kb. mindig ha valakivel jól érzem magam az jár a fejemben "ezt most ki kell élvezned, mert 1x véget ér". Próbáltam helyrehozni a barátságokat, de nem ment. De valahogy elfogadni sem tudom ezt az egészet, lehet azért, mert még friss a dolog.


2022. aug. 11. 04:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%

"Az általam ismert emberek 100%-éka nem ilyen..."


Akkor te is közéjük tartozol

2022. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Drakula ***** válasza:
A te 99%o-dba vagy az én 100%-omba?
2022. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fő kérdést olvastam el, és a válaszom az őszinteség. Ha nagy butaságot csináltál a barátod, és őszintén elmondod a barátodnak a történteket, illetve kifejezed a sajnálatod, akkor soha véget nem érő barátságokra tehetsz szert. Ebből következik ugye a bizalom. Ez még a párkapcsolat legfontosabb alkotó eleme.
2022. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!